Konferencje w urzekającym miejscu - Ciechocinku.

Ciechocinek to miasto znajdujące się w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to miejscowość uzdrowiskowa. Znajduje się tam wiele szpitali uzdrowiskowych. Część uzdrowiskowa obfituje w liczne tereny zielone - parki i skwery. Najbardziej znanym ogrodem spacerowym jest Park Zdrojowy, z licznymi gatunkami roślin - krzewów oraz rabat kwiatowych. Usytuowana tam jest także pijalnia wód mineralnych. W każdym czasie w ciągu roku do Ciechocinka przybywa wielu pensjonariuszy.W mieście mogą zobaczyć także: tężnie zaprojektowane przez Jakuba Graffa, fontannę „Grzybek”, kościół św. Piotra i Pawła, zespół Łazienek, zrobiony z drewna Teatr Letni, warzelnię soli powstałą w 1830r. oraz zameczek przedsiębiorstwa „Uzdrowisko Ciechocinek”.
ciechocinek
Napisał: grego1402
Na podstawie: http://www.flickr.com
W Ciechocinku wszyscy znajdą miejsce dla siebie. Nie jest to tylko i wyłącznie destynacja dla seniorów. Jest tam też wiele bardzo komfortowych hoteli. Jednym z najsłynniejszych hoteli w Ciechocinku był - Hotel Karola Müllera, znajdujący się w Parku Zdrojowym. Wpisano go do rejestru zabytków w 1987. Niefortunnie spłonął w 2008. Ostatecznie został rozebrany w 2013. W dzisiejszych czasach hotele w Ciechocinku charakteryzują się bogatą ofertą dla swoich klientów oraz wysokim standartem oferowanych usług. Oferują weekend lub dłuższy pobyt połączony z wizytą w spa i pełną odnową biologiczną.

Zainteresowała Cię przedstawiana kwestia? Kliknij zatem tu i sprawdź więcej na stronie (http://dommuzykaseniora.pl/dom-opieki-piaseczno/). Tamte materiały też Cię żywo zaintrygują.

Pomaga to kuracjuszom odpocząć , zaczerpnąć sił witalnych, odnowić ciało i zrelaksować umysł.

W nowoczesnych hotelach znajdują się też Centra Konferencyjno-Szkoleniowe zaadaptowane do organizacji różnych form spotkań biznesowych, konferencji i kształceń. Miejsca te kompilują ze sobą ofertę noclegową, wypoczynkową z bogatym zapleczem konferencyjnym oraz mnóstwem interesujących zajęć dodatkowych. Osoby przebywające w kompleksie służbowo, mają do dyspozycji sale konferencyjne, kompletnie wyposażone w najwyższej jakości sprzęt multimedialny, posiadające klimatyzację oraz funkcję całkowitego zaciemnienia. Oprócz tego w większości hoteli znajdują się też: kręgielnie, kawiarnie, siłownie czy baseny. Obiekty proponują także catering i wyżywienie w bardzo niskich cenach.
Łazienki II Resort Medical &SPA w Ciechocinku
Napisał: http://lazienkiresort.com
Na podstawie: http://lazienkiresort.com
Osoby uczestniczące w szkoleniach mogą w wolnym czasie wybrać się na organizowane na terenie hotelu zabawy taneczne, karaoke czy biesiady. Goście mogą także użytkować hotelowy ogród, gdzie często organizowane są pikniki z ogniskiem. Hotele w Ciechocinku to perfekcyjne rozwiązanie dla tych, którzy szukają spokojnego miejsca nie tylko w celach prywatnego urlopu, ale i na spotkania biznesowe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2022-12-23 00:54:30
Tagi: ciało, Ciechocinek, miejsca