Co robić z wolnym czasem w wakacje? Jak spędzić wyczekany urlop? Odpowiedzią na te pytania służą tanie linie lotnicze!

Lato, uważane przez wielu za najfajniejszą porę roku, przynosi z sobą mnóstwo problemów do rozwiązania. Najważniejszym z nich jstanowi bezsprzecznie kwestia planowania urlopu i konieczność rozsądnego wykorzystania pełnych czternastu dni wolnego od pracy i obowiązków. Naturalnie w dzisiejszych czasach możemy skorzystać z setek możliwości wycieczek krajowych i zagranicznych, które co roku organizują biura podróży. Jednak tego typu wypoczynek nie usatysfakcjonuje wszystkich. Coraz szybciej rośnie liczba osób, które chcą spędzić swój urlop w innym miejscu niż jeden z tysięcy niczym nie wyróżniających się egipskich czy tureckich hoteli.


Gdańsk
Napisał: grego1402
Na podstawie: http://www.flickr.com
Takim osobom z odsieczą przychodzą tanie linie lotnicze. Wystarczy tylko często śledzić strony przewoźników i portale bookingowe, aby upolować jakąś świetą okazję. Jedną z lubianych destynacji urlopowych jest kraj tulipanów i rowerów, czyli Holandia ( więcej). Bilety lotnicze Kraków - Amsterdam można zarezerwować za naprawdę małą sumę, często nie przekraczającą ceny biletu kolejowego do Warszawy. Wczasy w Holandii dostarczą nam mnóstwa niezapomnianych wrażeń i na pewno nie będzie to nasza ostatnia wizyta w ojczyźnie Van Gogha i Rembrandta.

stolica
Napisał: Radek Kołakowski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Korzystne oferty czekają na nas także na innych lotniskach.

Tutaj opublikowana jest podobna strona opisująca tę sprawę. Sprawdź także podobny świeży materiał na opisywany temat. On również jest warty poznania.

Interesującym pomysłem na spędzenie weekendu lub dłuższego urlopu jest wyjazd do Rumunii. Bilety lotnicze Gdańsk-Bukareszt są do nabycia w okazyjnych cenach, dlaczego więc z tego nie skorzystać? Rumunia to jeden z najbardziej intrygujących krajów europejskich, a jego stolica z pewnością zachwyci każdego zwolennika kultury i sztuki.


Będąc w Rumunii warto wybrać się także do owianej tajemnicą i pięknej Transylwanii oraz na niesamowitą Bukowinę (wejdź do serwisu). Cudowne widoki, oryginalna kuchnia i mnóstwo do zobaczenia - to wszystko czeka na wczasowiczów w Rumunii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2021-12-23 23:53:32
Tagi: urlop, weekend, bilety lotnicze