December 2021 archive

Co robić z wolnym czasem w wakacje? Jak spędzić wyczekany urlop? Odpowiedzią na te pytania służą tanie linie lotnicze!

Kraków
Lato, uznawane przez wielu za najlepszą porę roku, przynosi z sobą mnóstwo problemów do rozwiązania. Najważniejszym z nich jest bezsprzecznie kwestia planowania urlopu i konieczność rozsądnego zagospodarowania pełnych dwóch tygodni wolnego od pracy i obowiązków. Naturalnie w dzisiejszych czasach możemy skorzystać z setek możliwości wycieczek krajowych i zagranicznych, które w pocie czoła przygotowują dla swych klientów biura podróży. Jednak tego typu wypoczynek nie usatysfakcjonuje wszystkich. Coraz szybciej rośnie liczba osób, które chcą spędzić swój urlop gdzieś indziej niż w niczym nie wyróżniającym się hotelu w ciepłych krajach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2021-12-23 23:53:32
Tagi: urlop, weekend, bilety lotnicze

Ślub na Dominikanie - czy to możliwe?

Aruba
Napisał: Misty Johnson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiele par marzy o niebanalnym ślubie w filmowej scenerii. Biały pasek, lazurowe morze, okazałe palmy i piękna oprawa ceremonii ślubnej przygotowana przez specjalistów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2021-12-10 03:37:25
Tagi: biuro, Dominikana, koszty

Ateny – miasto, jakie musisz odwiedzić z rodziną w następne wakacje

Grecja
Napisał: Neil Thompson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy wkrótce wakacje, coraz częściej rozważamy, gdzie tym razem jechać. Rodziny z latoroślami najczęściej rozmawiają w trakcie obiadów niedzielnych, albowiem jedynie wtedy można złapać całą rodzinę. W przeciągu tygodnia zazwyczaj rodzina nie jest kompletna, albowiem albo głowa rodziny jest w pracy, albo syn lub córka mają właśnie dodatkowe zajęcia oraz wrócą do domu faktycznie umęczeni. A niedziela to czas, jaki spędza się wspólnie, dlatego przyjemnie jest porozmawiać o planach wakacyjnych. Szczególnie godnym polecenia kierunków wakacyjnych są Ateny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2021-12-10 00:27:26
Tagi: restauracje, Akropol, atrakcje Aten