Lataj po świecie za parę groszy

Zapewne nie raz z niedowierzaniem słuchaliśmy opowieści o tych, którzy za przysłowiowego grosza polecieli do któregoś z krajów Europy. Czy to realne, żeby polecieć za tak małe pieniądze? Jak najbardziej! Doświadczeni poszukiwacze niedrogich biletów orientują się, w jaki sposób przy kupnie biletu oszczędzić nawet kilkaset złotych. Wymaga to jednak zaangażowania oraz sprytu.


Jak znaleźć tanie loty? Przede wszystkim: trzymajmy się z dala wysokiego sezonu, np. wakacji czy długich weekendów.

Nie wahaj się - ważny wpis (http://stajniaiskra.pl/art/1053/pare-slow-o-ganaszowaniu.html) już jest na naszej podstronie. Wejdź w podany link i tam znajdziesz wiele dodatkowych treści na temat tego inspirującego zagadnienia.

Taniej nabędziemy bilet jesienną porą tudzież wiosną.

Ceny biletów na stronach tanich linii potrafią się zmieniać nawet parę razy dziennie. Dlatego istotne jest, kiedy je sprawdzamy.

Kliknij ten link bagażnik na skuter. Na stronie znajdziesz ciekawe informacje na to zagadnienie, omówione w artykule.

Ceny zwykle skaczą na chwilę przed weekendem, albowiem wiadomo, że wtedy mniej osób pracuje, dlatego więcej ma czas na planowanie urlopów i rezerwowanie biletów. W weekendy nie pracują też działy odpowiedzialne w firmach
lot samolotem
Napisał: Mark Harkin
Na podstawie: http://www.flickr.com
lotniczych za ceny biletów. Ceny lotów, z tego samego względu, zmieniają się również wieczorem. Warto dlatego kontrolować ceny biletów kilka razy w ciągu dnia i zwyczajnie czekać na okazję. Jednego możemy być pewni: im więcej czasu poświęcimy na szukanie biletu, tym uzyskamy lepszą cenę.
Dalsza wskazówka: im szybciej bilet kupimy, tym mniej zapłacimy. Korzystajmy również z promocji. Jeśli nie jesteśmy szczególnie przywiązani do jednego kierunku, wyjedźmy tam, gdzie akurat jest tanio. W celu by sprawdzić, gdzie w danym momencie są najlepsze ceny biletów, musimy wpisać w wyszukiwarce podróżniczej funkcję „wszędzie”. Dobrze jest codziennie przeglądać strony linii lotniczych, zestawiać oferty (tipy.interia.pl), wypatrywać promocji. Zgadza się - codziennie, ponieważ najciekawsze loty rozchodzą się jak tzw ciepłe bułeczki.


Pamiętajmy by zapisać się do newsletterów. Wówczas zawsze otrzymamy najświeższe informacje o interesujących zniżkach przewoźników. Czytajmy również blogi, strony oraz fora, na których turyści mogą wymienić się spostrzeżeniami.
Skorzystajmy z podanych uwag, a stwierdzimy, iż szukanie tanich lotów potrafi być bardzo przyjemnym zajęciem. I jakże satysfakcjonującym!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-01 15:40:46
Tagi: cena, fora, bilet