Spójrz na świat z innej perspektywy, kamery dla aktywnych fizycznie

Aktywność fizyczna to istotny element zdrowego stylu życia. Sport to zdrowie, a jego uprawianie prawidłowo wpływa na ciało i ducha. Rower, górskie wycieczki, narty, snowboard - bez względu na porę roku powinniśmy się ruszać!

Wakacyjna pora szczególnie pozwala uzupełnić zapotrzebowanie na adrenalinę. Na szczęście, wraz z postępem technologicznym możemy upamiętnić swoje wyczyny, mając okazję pochwalenia się nimi przed bliskimi. Aktualnie, w sklepach internetowych znajdziemy kilka ciekawych modeli kamer, które umożliwiają komfortowe filmowanie. Jeszcze nie tak dawno byliśmy zmuszeni obmyślać sposób na użycie zwykłej kamery.

Te przecież, nie miały oryginalnych mocowań, zaś przy kontakcie z wodą groziło im całkowite zniszczenie. Producenci elektroniki użytkowej zauważyli zapotrzebowanie na tzw.

Jeśli tego typu tematyka jest dla Ciebie ważna, to śmiało zerknij na serwis (https://activtour.pl/kierunek/bali/), który bez wątpienia także przykuje Twój wzrok!

kamery sportowe i „zasypali” nas narzędziami do filmowania ekstremalnych wyczynów.

GoPro Hero 4
Napisał: Dave Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com
Od kilku lat wielkim powodzeniem wśród fanów surfingu czy jazdy na rowerze cieszą się kamery GoPro, które umożliwiają wygodne nagrywanie ewolucji. Poprawiona niedawno kamera GoPro HERO 4 Silver umożliwia rejestrowanie wideo 4K oraz wykonywanie 12-megapikselowych zdjęć zdjęć z prędkością do 30 na sekundę.

Kolejnym sprzętem wartym uwagi jest Sony HDR-AS100 ((Cam On Board)), która zdumiewa mistrzowską jakością wykonania i bardzo dobrą jakością obrazu. Kamera robi również zdjęcia, pojedyncze i cykliczne. Dobrze spisuje się podczas rowerowych wycieczek czy za sprawą wodoodpornego pokrowca - w trakcie nurkowania.

GoPro
Napisał: John Biehler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Elektroniczne gadżety to w obecnych czasach stały element kolekcji prezentów skierowanych dla dzieci i dorosłych. Ich powodzenie nadal trwa, a co roku pojawiają się ciekawe nowsze modele, jeszcze lepsze od poprzednich wersji. Kamera sportowa to produkt, który z całą pewnością znajdzie wykorzystanie.

Dzięki poręcznemu uchwytowi możemy przytwierdzić ją do kasku, kolejki linowej, kijka do nordic walkingu czy spacerówki dziecka. Takie eksperymenty to naprawdę doskonała zabawa, dzięki której upamiętnimy fascynujące chwile i spojrzymy na otaczającą nas przestrzeń z innej perspektywy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-25 08:50:18
Tagi: kamera, rower, prezent, eksperyment, 4K