Dlaczego warto jest zwiedzić Krosno razem ze swymi maluchami?

Jeżeli masz chęć zapoznać wszystkie zalety Podkarpacia, warto tam wyjechać i zwyczajnie poznać je osobiście. Miejsce to proponuje tak dużo atrakcji, że swego czasu nosiło nazwę parva Cracovia.
Poza odbywającym się tam w czerwcu Dniem Krosna, warto też pojechać tam na odbywające się w maju pokazy balonowe czy też lipcową galę pod nazwą Świet(l)ne Miasto czy sierpniowe Karpackie Klimaty. Również tamten obszar jest wart odwiedzenia, gdyż jest w tamtym miejscu m.in. zamek Kamieniec. Jeżeli podróżujecie ze swoimi dziećmi, należy pamiętać o stworzeniu takiego planu wycieczki, aby znajdowały się w nim też rozrywki przeznaczone tylko dla nich.

Czy znasz już tak świetny serwis (https://naturalhotel.pl/pobyt-z-czworonogiem)? Zobaczysz tam istotnie sporą ilość atrakcyjnych wiadomości na ciekawy dla Ciebie temat. Przeczytaj a nie będziesz żałować!

Na szczęście w Krośnie jest dużo takich miejsc. Zaliczają się do nich m.in. Centrum Dziedzictwa Szkła czy Linowy Park Przygody czy Rodzinny Park Rozrywki. Jest w tamtym miejscu także Fikoland czy duża sala imprez czy ogródek jordanowski. Na miejscu można również wypożyczyć rower, żeby mieć możliwość w sposób ekologiczny oraz zdrowy odwiedzić miejsca, które są w okolicy Krosna. Jeśli interesuje Cię wygodny oraz niedrogi nocleg Krosno to miejsce, do którego naprawdę należałoby wyjechać.


nocleg Krosno
Napisał: Jacek Becela
Na podstawie: www.flickr.com


Wspomniane początkowo miejsca prawdopodobnie nie brzmią jak klasyczne atrakcje dla najmłodszych, jednak są w tamtym miejscu osobne drogi dla dzieci, które także mogą nie tylko je zainteresować, lecz również wiele nauczyć. W parku linowym z kolei są nie tylko atrakcje dla miłośników wspinania, ale także specjalne wodne kule, którymi można pływać na obecnym tam dużym basenie.
Jest to niezwykle bezpieczna forma zabawy, gdyż dziecko nie ma bezpośredniej styczności z powierzchnią wody. Niezwykle ciekawą rozrywką jest także labirynt, jakiego ściany mają aż 170 centymetrów wysokości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-04-18 15:00:36
Tagi: zamek, wiedza, basen, plan, rozrywki