Eleganckie, ekskluzywne noclegi dla bardzo wymagających w czarującym Szczecinie

Serce zachodniego Pomorza kusi co rok wielu turystów. Noclegu szukają w wielu hostelach i schroniskach albo wynajmowanych apartamentach.

luksusowy apartament
Napisał: Emily May
Na podstawie: http://www.flickr.com
Szczecin kusi przede wszystkim swoim unikalnym położeniem – na pograniczu Polski i Niemiec, niedaleko wybrzeża Morza Bałtyckiego, tuż nad jeziorem Dąbie. Odwiedzający nie mogą narzekać na monotonię. W mieście funkcjonują liczne muzea i teatry, a widzów zapraszają też Opera na Zamku i Filharmonia Szczecińska, nie bez powoduopisywana jako „najpiękniejszy budynkiem Europy”. To także tutaj funkcjonuje najstarsze kino na świecie – Pionier wyświetla filmy nieustannie od…ponad stu lat.

Goście mogą też zobaczyć liczne katedry oraz zabytkowe pałacyki i kamienice. W wielu z nich, na najwyższych piętrach, w samym centrum miasta znajdziemy luksusowe apartament owce do wynajmu - więcej. Apartamenty różnią się od siebie pod kątem ilości osób, pokojów, metrażu i cen. Zwyczajowo każdy składa się z pokoju sypialnego, toalety i kuchni. Sypialnia pełni też funkcję salonu. Goście mogą w niej skorzystać także z telewizji z kablówką i odtwarzacza muzyki. W kuchni do ich dyspozycji znajduje się podstawowe wyposażenie (lodówka, kuchenka, ekspres do kawy), a w łazience znajdziemy – wanny lub kabiny natryskowa, pralka i suszarka - . Odwiedzający otrzymują również czystą pościel i świeże ręczniki.Podstawą w typowym apartamencie jest też darmowy Internet wi-fi oraz odpłatny parking. Gdzie można natrafić na informację o takich miejscach? Po napisaniu w internetowej wyszukiwarce frazy apartamenty szczecin wynajem, otrzymamy spis propozycji - serwis Eapartament.pl. Na stronach online najemców, znajdziemy szczegółowy cennik, opis pomieszczeń i galerię zdjęć. Liczne propozycje najmu są również drukowane w lokalnej prasie, w dziale ogłoszeń, także pod hasłem „apartamenty Szczecin wynajem”.

Odwiedziny w stolicy zachodniego Pomorza warto szczegółowo zaplanować. Zanim wybierzemy zabytki, które chcemy zwiedzić, znajdźmy nocleg. Spragnionym nuty luksusu, można polecić podnajęcie apartamentów – Szczecin może poszczycić wyjątkowo wieloma ofertami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 09:27:03
Tagi: nocleg, luksus, turyści