Uwielbiasz wyprawy? Ruszaj w Mazury na spływy kajakowe

Marzysz o odpoczynku? Bez wielkomiejskiego hałasu, bez tabunów osób. Tylko Ty i natura. No i ewentualnie bliskie Ci osoby. Poznaj magiczne miejsca, gdzie można spełnić swoje sny.


wakacje
Napisał: Michal Goszczynski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sporo osób, mieszkających i pracujących na co dzień w dużych miastach, na urlopie marzy o spokoju i ciszy pośród najbliższych sobie ludzi i natury. Czy jest takie miejsce w Polsce? A jeśli tak, to gdzie takie miejsce można istnieje? Jednym z nich są Bieszczady, należące do najbardziej dzikich regionów naszego kraju. Szczególnie polecane na przygody w wersji ekstremalnej pontonem.


W Bieszczadach nie znajdziesz żadnej galerii handlowej. Nie odwiedzić Coffee Heaven, Mc Donald’sa oraz innych, znanych wszystkim Polakom miejsc. Tu takie miejsca nie istnieją. Tutaj możesz za to nawdychać się do woli świeżego powietrza, zobaczyć, ile tak naprawdę mamy gwiazd na niebie, których w żadnej metropolii nigdy nie zobaczysz przez wzgląd na dużą liczbę świateł miejskich. Bieszczady to teren, gdzie można do woli relaksować się, leżąc całymi dniami na trawie bądź pływając w jeziorze. Jeśli natomiast jesteś typem człowieka czynu i chcesz bardziej aktywne wykorzystać wczasy, spływy kajakowe są rozrywką stworzoną dla Ciebie. Wypożyczalnie kajaków w Bieszczadach posiadają w swoich ofertach rekreacyjne spływy kajakowe, przeznaczone głównie dla rodzin z dziećmi. Trasy spływów biegną przez rzeki: San, Osława i Solinka. Dla żądnych większych wrażeń kajaki zastępujemy pontonami i ruszaj przygodo!


Poza Bieszczadami, takim magicznym miejscem ciszy i spokoju są też Mazury. Tam także przeprowadzane są spływy kajakowe: jedno- bądź kilkudniowe – jak kto woli. W wielu miejscach natkniesz się na wypożyczalnie kajaków, w których możemy sobie wypożyczyć kajaki w celach prywatnych wycieczek ze znajomymi lub rodziną i odwiedzać wybrane przez siebie tereny. Tu do wyboru mamy obszary Biebrzy, Krutynii, Dajny, Rospudy, Pisy, Łyny, Sapiny, Czarnej Hańczy a to nie wszystkie trasy. Wybór jest ogromny, a i cena wyprawy bardzo przystępny. Zależnie od trasy i ilości ludzi, ceny za jednodniowe spływy kajakowe wynoszą od 40 do 70 złotych.


Jeśli masz dosyć gwaru swojego miasta, a nie masz jeszcze planu na tegoroczne wakacje, spływy kajakowe w Bieszczadach lub Mazurach zapewnią Ci wspaniałe przeżycia i udany odpoczynek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:15:33
Tagi: wczasy, centrum, cena, marzenia