Wiosna to ta pora roku, kiedy możemy już zrzucić zimowe kurtki, ale nadal nie możemy wychodzić w samej T-shircie

Wiosna to piękny czas. Możemy wówczas powoli zapominać o trudnej zimie, schować wszystkie zimowe ciuchy i radować się coraz cieplejszym słońcem.


Nie zapominajmy jednak o tym, że nie należy od razu przesadnie cieszyć się słońcem i wychodzić wyłącznie w koszuli.
natury
Napisał: SkiStar
Na podstawie: http://www.flickr.com


Prawda, słońce wiosną grzeje już czasami wyraźnie, ale jest to zdradzieckie. Wiatr jest wciąż chłodny, zatem szybko możemy się przeziębić. Z tego powodu warto mimo wszystko zawsze mieć przy sobie kurtkę, w szczególności jeżeli wracamy do mieszkania po zachodzie słońca. Najlepsze w takim wypadku są kurtki sportowe. Są bardzo lekkie, wobec czego możemy je ściągnąć w ciągu dnia i bez problemu nieść w ręce. Zwykle bywają także odporne na wiatr i deszcz. To niezwykle upraszcza życie, gdyż jeżeli kurtka posiada kaptur, to nie będziemy musieli dźwigać ze sobą parasolkę. A jak każdy wie, wiosną regularnie pada deszcz. Czasami jest to kilkuminutowa ale dość intensywna burza i niemądrze byłoby dać się jej złapać. Kurtki sportowe posiadają również przeróżne świetne odcienie i fasony. Damskie są dopasowane w talii, co podkreśla sylwetkę. Zatem w takiej kurtce wygląda się doprawdy rewelacyjnie. Kurtki sportowe są także świetne na bieganie lub jazdę rowerem. Skóra pod nimi oddycha, więc się spocimy się zbytnio.
W każdym fasonie znajdziemy także różne kieszenie, żeby mieć możliwość bez kłopotów schować smartfon lub klucze.


Należy zakupić odpowiednią kurtkę na wiosnę. Powinna być ona lekka oraz odporna na wodę, by była przydatna oraz chętnie noszona.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:36:18
Tagi: mieszkania, słońce, czas, zakup, rok