Stadnina koni w Limanowej - czyli, kilka słów na temacik tamtejszej szkoły jeździeckiej

Limanowa to usytuowana w województwie małopolskim malutka - bo mająca zaledwie 7,197 m2 - mieścinka, wewnątrz której znajdziemy kilka atrakcji typowo turystycznych, jednak to dzięki widoczkom owe miejsce silniej zasługuje na nasze osobiste zainteresowanie.
Wewnątrz owym miasteczku znajdziemy także stadninę koni, która posiada osobisty klub jeździecki, a o którym za chwilkę trochę po opowiadamy...


podróż
Napisał: Chelsea Gabriel
Na podstawie: http://www.flickr.com


Ponad wszystko należy zaznaczyć, że sama stadnina koni Limanowa, nie ma w posiadaniu własnej stronki internetowej - wszelkie potrzebne naszym osobom informacje na jej temacik znajdziemy jednak "buszując" po sieci internetowej, czy zaglądając bezpośrednio na stronę tego konkretnego miasteczka, gdzie znajdziemy informację o trzech miejscach, w których znajdziemy konie. Jednak żadne spośród tych lokalizacji, nie posiada wspomnianej stronki i tylko jedna z nich jest wymieniona wewnątrz Mapkach Google - z tego powodu właśnie to dokładnie na niej się dzisiaj skupimy. Stadnina Koni - a więc, znany w tamtym rejonie Klub Jeździecki „Parada", jest to lokalizacja przeznaczone zarówno dla osób pełnoletnich, jak również dla dzieciaków. Owe miejsce odnajdziemy na ulicy Leśnej, gdzie ów klub działa już od 1993 roczku, a więc nie trzeba się obawiać co do tematu ich autentyczności w szczególności, że można prościutko po sprawdzać, jak sprawnie działa owe miejsce, dzięki podanemu poprzez nią wewnątrz sieci numerkowi typu KRS.
Powiat Limanowski - wewnątrz którym to znajduje się Limanów - jak warto jeszcze zauważyć, ma w posiadaniu wewnątrz swoim składzie parę miast, które również posiadają osobiste stadniny. Dlatego jeśli planujesz odwiedzić ów powiat, nie możesz ich pominąć!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:53:45
Tagi: miejsca, miejsce, temat, rejon