Tam jest gorąco! Gdzie wyjechać na wczasy w listopadzie?

Najwięcej ludzi projektuje urlop w trakcie szczytu sezonu turystycznego, a więc w lipcu bądź sierpniu.


Jednak jest bez liku miejsc, gdzie w listopadzie można odpoczywać na plaży oraz SPAcerować w krótkich spodniach.


Mało tego, nie tylko pogoda jest interesująca, także ceny poza sezonem ewentualnie zaraz na jego początku będą dużo mniejsze. Takowe gorące miejsca znajdziemy nie tylko na wysepkach Santorini, w Azji albo Afryce, lecz także w Europie.
santorini
Napisał: Sascha Kohlmann
Na podstawie: http://www.flickr.com


Troszeczkę mniej popularna siostra Sycylii, Sardynia jest doskonale znana miłośnikom opalania się i entuzjastom kurortów, lecz w głębi wyspa kryje mnóstwo niesamowitych miejsc. Na przykład pozostałości zagadkowej cywilizacji, osadę murali albo nieprzystępne, niesamowite góry. Aczkolwiek naturalnie warto zaglądnąć także nad morze. Sardynia posiada jedne z najładniejszych plaż w Europie, zaś najlepsze z nich są trudno osiągalne. Boka Kotorska - jest to jedno z najładniejszych miejsc na Bałkanach. Boka jest to zatoka Adriatyku otoczona malowniczymi, zielonymi górami. Całokształt przywodzi na myśl fjordy norweskie, tylko jest nad ciepłym morzem które w tamtym miejscu jest bardzo spokojne, niczym jezioro. Nad Boką leży dużo miast średniowiecznych, z jakich najsłynniejsze to otoczony murami Kotor.


W tym miejscu będzie najwięcej obieżyświatów, ale szczerze w innych miastach nie powinno być tak kiepsko i znajdziecie nad Boką nieduże, nieznane plaże. Całkiem niedaleko stamtąd też do Chorwacji i popularnego Dubrovnika, gdzie również warto zaglądnąć przy okazji.

Chcesz zobaczyć rozpatrywany problem z innej perspektywy? Jeśli tak, to najlepszą metodą byłoby kliknięcie tego linku. Tam zweryfikuj szczegóły .

Istotnie Europa jest piękna!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:07:51
Tagi: SPA, dzieci, plan