Parę pomysłów na ekwipunek na górskie wycieczki

Zimowa pora sprzyja dłuższym, przyjemnym wypadom w góry lecz nie tylko. W naszym kraju jest naprawdę sporo ciekawych miejsc w których możemy spędzić niezapomniane momenty.
Ważne jednak żeby pamiętać, iż zanim wybierzemy się na bardziej wymagającą wycieczkę, powinniśmy zadbać o odpowiedni ubiór, jaki jest w szczególności ważny gdy na zewnątrz panują ujemne temperatury.


Jedną z rzeczy jakimi musimy się w tym kontekście zainteresować to kurtki Goretex. To, co odróżnia je na tle konkurencji jest membrana gore, jaka może pochwalić się ciekawymi właściwościami. Po pierwsze, jest ona nieprzemakalna, dlatego świetnie sprawdzi się w trakcie wędrówek w deszczu bądź także na stoku. Nagła zmiana pogody nie będzie już problemem. Co więcej, kurtki tego typu są także odporne na działanie wiatru, co jest szalenie istotne zwłaszcza w górach.

Nie czekaj, zobacz tekst na witrynie (https://www.pensjonaty-bieszczady.pl/nasze-pensjonaty/borsuczyna), która też Cię zaciekawi. Odnajdziesz tam m.in. informację o zajmującej Cię tutaj kwestii.

Oprócz tego, zapewniają doskonałą wentylację - a więc nawet po dłuższych wędrówkach będziemy czuć się komfortowo.


bielizna merino
Na podstawie: www.livefortheoutdoors.com


Kiedy już zaopatrzymy się w dobrej jakości kurtkę, powinniśmy pamiętać również o butach. I tutaj również nie powinniśmy iść na kompromisy, gdyż dobre obuwie to podstawa. Dobrze by było żeby było wyposażone w podeszwę typu Vibram, jaka zapewnia świetną stabilność. Wypada także zatroszczyć się o bieliznę termoaktywną, jaka da nam właściwe ogrzanie naszego organizmu.

Czyżby jakiś komentarz z witryny Cię zainspirował? Masz chęć na niego odpisać? Nakłaniamy Cię do tego gorąco. Oczekujemy na Ciebie!

I tu możemy wybrać szeroką ofertę różnych producentów.
Jeśli chodzi właśnie o temat takie jak termoaktywna bielizna Merino, to firma jaka oferują naprawdę wysokiej jakości odzież wykonaną z wełny merynosów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:18:56
Tagi: stok, IT, deszcz