Kiedy najlepiej pojechać w Bieszczady?

Zapytanie o to kiedy dobrze będzie pojechać w Bieszczady jest kolejnym z serii tych, na które kontrakcja zdaje się oczywista.


Gros turystów powie pewnie zgodnie, iż to lato jest najlepszym momentem na odwiedziny w tych pięknych stronach.


rzeki
Napisał: Ana Paula Hirama
Na podstawie: http://www.flickr.com


Z drugiej jednakże strony po sekundzie namysłu każdy kto był w Bieszczadach poza letnim sezonem zdaje sobie sprawę, że kontrakcja może nie być aż tak prosta, zwłaszcza w wypadku osób, które mogą pozwolić sobie wyłącznie na jedną wycieczkę w góry w przeciągu roku. Co sprawia, że co roku Ustrzyki Dolne zyskują coraz to ogromniejszą rzeszę sympatyków i każdego roku ściąga tutaj coraz sporzej turystów? Powodów jest wiele i to niezależnie od tego czy grzeje słońce czy leje deszcz. Z pewnością należą do nich cudowne górzyste trasy z bezkresnymi połoninami, jakich nie znajdziemy w innych górach w naszym kraju.

Jeżeli chcesz zdobyć dodatkowe dane na ten wątek, odkryj ponadto inne nasze serwisy na zbliżony temat - one także są interesujące.

W Bieszczadach nie będzie nudzić się rodzina z dzieckiem, czy wręcz oseskiem, wczasowicze przyjeżdżający tu z czworonogiem, rowerzyści bądź zwolennicy zimowych sportów.
widok na Giewont
Napisał: O.Horbacz
Na podstawie: http://www.flickr.com


Naszym sądem najlepiej jest pojechać w Bieszczady zawsze wtenczas gdy jest tam jak najmniej ludzi. Taki czas to późna jesień, zima poza okresem świąt i wczesna wiosna. Oczekujemy na nie z utęsknieniem, choćbyśmy mogli wyjechać wówczas tylko na krótki weekend, czy też dosłownie parę dni.


To właśnie w tych okresach poza sezonem odkrywamy to co w Bieszczadach jest cenne – ciszę, przemożne poczucie ogarnięcia przez naturę i najmocniejszego przestawania z nią. To właśnie te uczucia sprawiają, iż Bieszczadom poświęcamy każdą wolną chwilę oraz niejedną myśl na co dzień.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:47:20
Tagi: słońce, Bieszczady, okres