Jak urządzić salon w bloku?

Mieszkanie w bloku częstokroć kojarzy się z malutkimi, trudnymi do zagospodarowania przestrzeniami. Wcale jednak nie musi tak być, starczy tylko nieco wyobraźni, ażeby zmienić nasze nie zawsze wielkie M w przestronne wnętrze.


konferencja
Napisał: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com


Sprzyjają temu zarówno trendy popularyzujące powierzchnie otwarte, jak też sam rynek nieruchomości proponujący zoptymalizowane pod względem użytkowania mieszkanka, a więc takie w których zona dzienna zostaje zupełnie zintegrowana. Podejścia owe pozwalają nawet w niewielkim pomieszczeniu cieszyć się wolną powierzchnią. Jeżeli tylko ergonomicznie ją zagospodarujemy, rezultaty przewyższą nasze najśmielsze oczekiwania.


Krakow
Napisał: Pawel Loj
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rozpocznijmy od ścian. Ich zabarwienie znamiennie wpłynie na wizualny odbiór naszej dziennej przestrzeni. W apartamentach, szczególnie tych o niedużym metrażu preferowana będzie pastelowa kolorystyka, która wizualnie zwiększa powierzchnię. Biele, brązy a także bardzo modne w owym sezonie szarości sprawdzą się w owej roli idealnie. Jeśli jednakże uwielbiamy intensywne kolory, postawmy na wyeksponowanie ich na jednej ścianie. Do jej ozdoby możemy też użyć materiałów naturalnych - jak kamień czy cegła. Dodatkowym trikiem optycznie powiększającym przestrzeń będzie biała tapeta o błyszczącym wykończeniu. Wspaniale odbije ona światło. Nie zapominajmy również o kanapie. Pomimo pozorów w małych salonach lepiej sprawdzą się naroża, niż klasyczne zestawy.

Kliknij ten link i sprawdź tu dodatkowe informacje na opisywany temat - one z całą pewnością Cię zaintrygują, więc nie czekaj za długo:)

Wypoczynki narożne są bowiem nie tylko modne, ale także niesłychanie praktyczne.


Do tego zapewniają jednakową ilość miejsc siedzących co zestaw wypoczynkowy, zaś modele z funkcją snu oferują przestrzeń taką samą jak przeciętnej wielkości łoże w sypialni i komfortowy wypoczynek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:15:55
Tagi: las, SPA, stok, rok