Noclegi i knajpki w Słupsku - czyli, gdzie spędzić wolny okres na Pomorzu, nie tak daleko od morza

Marzy Ci się spędzić wolne w jakimś malowniczym i zarazem posiadającym własną historię lokalizacji? A może chciałbyś przy okazji też dobrze w tamtym miejscu pojeść? Zapraszamy do miasteczka Słupsk w województwie Pomorskim, gdzie spędzisz wspaniale czas!


klik
Napisał: Paulo Guereta
Na podstawie: http://www.flickr.com


Słupsk - jak pokazuje we wstępie, jest zlokalizowane na Pomorzu i znajduje się około pół godziny (jeśli nie mniej, zważywszy na trasę, albo okoliczności, które to panują w danym momencie na dróżce) jazdy do morza Bałtyckiego. noclegi słupsk, bywają zatem idealne dla osobników, które to chciałyby być niezbyt daleko od morza, oraz równocześnie nie znajdować się zaraz obok niego, ze względu chociażby na zwyczajne zatrzęsienie w tamtejszych hotelikach i kurortach. Omijając to wszystko, miasteczko Słupsk posiada do zaoferowania wiele historycznych miejsc, które warto odwiedzić. Jednak historyczne lokalizacje, to nie jedyne, o których warto w tym miejscu napomknąć!


apartamentowiec
Napisał: firma Platinum Properties Group
Na podstawie: firma Platinum Properties Group S.A.


Wartymi nadmienienia w naszym artykule są restauracje słupsk, które posiadają nawet osobisty ranking dziesięciu najwspanialszych restauracji na stronie TripAdvisor Polska. Rozpoczynająca trójeczka, to knajpki: Intryga, Pinokio Pizzeria, a także nie wątpiąc restauracja Pyszne jedzonko.
Jednakże nie bywają to jedyne lokalizacje, które to należy po odwiedzać! dobrze rozejrzyj się, gdy będziesz na miejscu i przekonaj się osobiście smakując kuchni spośród przeróżnych restauracji i knajpek, a z pewnością nie pożałujesz, a twoje własne kubki smakowe będą prze szczęśliwe! Nie czekaj i rozpocznij się rozglądać już w tej chwili, aby móc sprawdzić jak najwięcej lokalizacji w trakcie twojego pobytu!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-13 13:26:20
Tagi: miasta, lokal, przejazd