Życie pomiędzy wsią a miastem. Dwa światy będące tak blisko siebie. Czy również nie możesz się zdecydować, gdzie pragnąłbyś zamieszkać na resztę życia?

Podobnie jak wyjeżdżamy na wieś, by pooddychać świeżym powietrzem, tak samo wybieramy się do miasta, żeby coś załatwić. Takie jest to życie między miastem a wsią. Gdziekolwiek mieszkamy znajdujemy się po jednej albo po drugiej stronie, ale zawsze znajdzie się powód, by narzekać, bo mieszkając na odludziu to chcielibyśmy być bliżej miasta, a gdy mieszkamy w mieście pragniemy spokoju. Jak znaleźć złoty środek?

To identyczne zachowanie jak w sytuacji pogody. Kiedy jest zima już mamy dość mówimy, żeby już się to skończyło, żeby wreszcie się ociepliło. No i później nadchodzi lato, cieszymy się aż do czasu, gdy zaczynamy narzekać na upały...Wydaje się, że jest to sytuacja bez wyjścia, cokolwiek byśmy nie mówili i robili zawsze pojawią się narzekania. Do końca nie wiadomo, czy to nasza cecha narodowa, czy po prostu taka jest natura człowieka. Polecamy hotel HP PARK Poznań. Przyrównując nasz klimat umiarkowany przykładowo do klimatu, gdzie występują dwie pory roku: sucha i mokra, to chyba mamy lepiej.
pałac brzezina
Napisał: Prayitno
Na podstawie: http://www.flickr.com
U nas, chociaż pomiędzy porami roku granice są coraz cieńsze jest jednak spora różnorodność. Mamy przecież gorące, a nawet upalne lato, cieplutką wiosnę, mroźną i śnieżną zimę i albo magiczną, albo ponura jesień. Tam, gdzie występuje wyłącznie pora sucha i deszczowa przez jedną część roku aż do znudzenia pogoda jest taka sama, podobnie jest w drugiej części roku, ale tym razem ciągle leje deszcz. Czy byśmy wtedy nie narzekali. Podobnie jak ten cały konflikt między miastem i wsią. Ktoś mieszka pod Poznaniem i wie, że są hotele w Poznaniu, galerie handlowe, urzędy, sale konferencyjne Poznań tez ma i bary, restauracje, kina... Ale poznaniak powie, że za to tam na wsi, są pola, jest cisza i spokój.A przecież można to wszystko razem ogarnąć. Co to za problem wyskoczyć w weekend w inne miejsce. Ze wsi do miasta lub na odwrót. Mieszkając na wsi i pragniesz wybrać się w weekend do kina. Nic bardziej trudnego Podobnie, jak mieszkasz w dużym mieście, to możesz wyjechać na weekend na łono natury. Może to i krótko taki weekend, no ale nie jest możliwe przeprowadzenie się w inne miejsce, więc trzeba się cieszyć z tego, co mamy.

Autor

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-22 15:27:13
Tagi: hotele