Jakie są obiekty konferencyjne Szczecin i jak są zaaranżowane na organizację widowisk i zadowolenie klientów?

Zamierzasz zrobić organizację konferencji i masz odpowiedniego miejsca? A może chcesz czegoś wyjątkowego na szczególne okazje? Zobacz co w tym temacie ma do zaproponowania rynek!

Jedną z opcji na szczecińskim rynku jest Hanza Tower Szczecin.


To budowany, lokalny wysokościowiec położony w obszarze Śródmieście-Północ przy ulicy Wyzwolenia 50, przy skrzyżowaniu Witosa i Odzieżowej. Budowa budowli Hanza Tower Szczecin zaczęła się jesienią 2011 roku, a zostanie zakończona wiosną 2017 roku. Sporo dodatkowych wiadomości przeczytasz pod tym linkiem http://mojekonferencje.pl/. Nawierzchnia użytkowa tego wysokiego budynku będzie miała ponad 54 tys. m2, z czego natomiast wielką część ma zająć powierzchnia mieszkalna – bo prawie 22 tys. m2, z około 400 pomieszczeniami, a trochę mniej, lokale handlowe i usługowe, bo około 18 tys. m2. Koncepcję architektoniczną tego niezwykłego obiektu wykonała firma Urbicon, natomiast jego generalnym wykonawcą jest uznana firma konstrukcyjna Calbud, a deweloperem jest przedsiębiorstwo J.W. Construction. W pobliskiej okolicy obiektu stoją centrum handlowe Fala a także Dom Pomocy Społecznej, a także zrenomowane jest Centrum Opiekuńczo-Lecznicze.
Hanza Tower Szczecin
Napisał: tico_24
Na podstawie: http://www.flickr.com


Obiekty konferencyjne Szczecin to szeroka gama doboru- http://mojekonferencje.pl/sale-konferencyjne-szczecin/. Nie brak tam jest nowatorskich obiektów konferencyjnych, zlokalizowanych w dynamicznie rozwijającym się obszarze biurowców. Te najpopularniejsze obiekty konferencyjne Szczecin posiadają w pełni zaaranżowane sale konferencyjne oraz foyer z lokum na serwis kawowy i lunch. Powierzchnia takich obiektów konferencyjnych jest zaaranżowana wielofunkcyjnie, m.in. z wykorzystaniem nowatorskich, przesuwnych ścian działowych, umożliwiających dowolnego połączenia położonych blisko ze sobą sal. W czasie aranżacji większych eventów można na takie budowle liczyć. Obiekty konferencyjne Szczecin to ciekawa konkurencja dla konferencji organizowanych w wysokiej skali hotelach. Miejsca takie zostały zaprojektowane przez firmy mające długoletnie doświadczenie nabyte przy przygotowywaniu setek rozmaitych wydarzeń o podłożu konferencyjno-szkoleniowym w różnorodnych budynkach hotelowych oraz konferencyjnych.


Jako właściciele przedsiębiorstwa dobrze znają potrzeby i oczekiwania klientów wobec budynku, jak również specjalne wymagania wobec samej organizacji wydarzenia. Obiekty konferencyjne to całość sal szkoleniowo-konferencyjnych, tak komfortowo urządzonych, jak i zaaranżowanych w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-29 15:49:20
Tagi: lasy, centrum handlowe, miejsce