Co zmieniły tanie loty? Czemu tak dużo osób wybiera loty w obrębie kraju?

Sporo osób mówi, że zdaje się jakby świat obecnie się zmniejszył. Faktycznie coś w tym jest, gdyż tak prosto jest dotrzeć w wiele miejsc. Wszystko dzięki lotom, jakie często możemy znaleźć w bardzo okazyjnej cenie. Dzięki temu latanie jest w zasięgu ręki prawie dla każdego.
Już nie dziwi fakt, że ludzie zaczęli korzystać z samolotów nawet w granicach swojego kraju. Gdy można zakupić bilet w takiej samej cenie, jak na pociąg a przy tym
miasto
Napisał: Matthias Mueller
Na podstawie: http://www.flickr.com
dotrzeć na miejsce prędzej, to czemu nie skorzystać. Dość dużo osób dociera w ten sposób nad morze z drugiego końca Polski (sprawdź szczegóły). Standardowo, podróż zajęłaby całą noc, a w ten sposób skracamy ją zaledwie do około godziny. Ten argument przekona sporo osób do tego, by wybrać krajowy lot.

Oszczędność na czasie to jedna rzecz, z kolei możliwość odwiedzenia odległych miejsc posiadają zaledwie do dyspozycji dwa dni weekendu, to coś, o czym z pewnością nam się nawet nie śniło dawniej. Dzisiaj to już coś normalnego, że "wyskakujemy" na weekend do któregoś z europejskich miast. Żal nie skorzystać z tanich biletów Warszawa Kopenhaga (czytaj całość tutaj).
miasta
Napisał: Robert Linsdell
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszak Dania to niesamowite miejsce, które na pewno pragnie odwiedzić dużo osób. Normalnie byłoby nam szkoda zapłacić dużo pieniędzy na przejazd, podróżować przez cały dzień i być zaledwie 2 dni na miejscu.
Faktycznie jest to stratą pieniędzy. Natomiast sporo odmieniły wspomniane tanie loty. Dzięki nim, nie mamy problemu by zapłacić 50 złotych, by spędzić chociażby dwa dni w tak interesującym kraju. Dlatego też tak wiele ludzi korzysta z tego typu dostępnych okazji. Taka tendencja pewnie będzie się jeszcze zwiększać. Zwłaszcza, że można udać się tak w wiele miejsc, jak i wrócić do Polski, bo są także tanie loty do Warszawy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-29 15:48:11
Tagi: podróż, przejazd, tanie loty