June 2016 archive

Nowy Targ – ciekawe miasto z idealnymi bazami noclegowymi

fotos - wakacje
Napisał: Łukasz Więcław
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowy Targ jest stolicą Podhala i jest jednocześnie polecanym miejscem przede wszystkim dla tych, którzy uwielbiają aktywność fizyczną. Nowy Targ, bowiem oferuje atrakcje takie jak wyjazdy rowerowe, spływy kajakowe i piesze wycieczki. Mając na uwadze tę kwestię trzeba pomyśleć o hotelu bądź pensjonacie. Tych miejsc jest faktycznie dość wiele. Wszystko tak naprawdę zależy od budżetu. W każdym takim miejscu noclegowym można odnaleźć ciszę i spokój. Dodatkowym atutem są sympatyczni pracownicy obsługi, którzy podchodzą bardzo profesjonalne oraz indywidualnie do każdego nowoprzybyłego klienta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 08:45:23
Tagi: hotel, rzeka, kraj, raj

Nie dysponujesz sporą ilością funduszy, a chciałbyś przeżyć wakacje marzeń?

plaża i morze
Napisał: Aleksandr Zykov
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach zwiedzanie świata zrobiło się dużo prostsze, aniżeli kilkadziesiąt lat temu. Mnóstwo granic jest otwartych, poza tym pomiędzy krajami Europy można przemieszczać się z aktualnym dowodem osobistym, paszport obecnie nie jest niezbędny. Do tego wiele linii lotniczych dysponuje tanimi lotami, dzięki czemu każdy człowiek może zwiedzać świat.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-24 13:38:26
Tagi: urlop, wakacje, wypoczynek

Wśród wyposażenia hotelu - poradnik dla hotelarza!

Szlafroki do hotelu
Napisał: Paul Downey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy wybieramy się do hotelu to mamy pewność, że wiele rzeczy będzie już na nas czekało. Na sto procent jakieś zabawne niemalże papierowe kapcie na czas pobytu, ręczniki, szlafroki oraz bywa, że podstawowe kosmetyki do higieny, nie mówiąc o dobrze zaopatrzonym barku. Jeżeli mowa o szlafrokach trzeba nie zapominać, że tak jak ręczniki nie są one pamiątkową zdobyczą z hotelu, którą możemy ze sobą zabrać. Ogólnie rzecz ujmując szlafroki hotelowe to własność hotelu. Prawie zawsze znajduje się na nich logo hotelu, do którego przyjechaliśmy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-17 12:58:31
Tagi: SPA, rzeczy, pewność

Trzeba popatrzeć na wyjazdy dla studentów

Odzież sportowa termoaktywna, narty
Napisał: Gatta
Na podstawie: Gatta
Uczniowie oraz studenci niejednokrotnie mają wielkie zniżki na różne atrakcje, przez to czas nauki okazuje się być odpowiednim czasem na przeróżnego rodzaju wyjazdy, w których mamy ochotę jak najwięcej zwiedzić, gdyż przez to, możemy zaoszczędzić wiele finansów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-13 10:15:33
Tagi: odpoczynek, wypoczynek, Ferie, legitymacja

Atrakcyjny wypoczynek? – nie musi odbywać się jedynie na tropikalnej wyspie

zabiegi spa
Napisał: mixtureusa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Już niedługo wakacje i pewnie niejedna osoba myśli nad tym, gdzie tym razem jechać na urlop, gdzie faktycznie wypocząć i spędzić miło chwile. Oczywiście wybór mamy duży i jedyne ograniczenie de facto stanowi nasza wyobraźnia oraz często także środki. Nie zawsze mamy bowiem możliwość podróżować gdzieś daleko za większe pieniądze. Czy w takim wypadku oznacza to, że musimy pozostać w domu? Rzecz jasna nie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-09 13:35:34
Tagi: SPA, wakacje, atrakcje

Co należy nabyć do naszego przydomowego ogrodu by był on dobrze urządzony?

wyposażenie do ogrodu
Napisał: RubyGoes
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć zjawiska, że kochamy spędzać nasz wolny czas na orzeźwiającym powietrzu. To właśnie w tym miejscu uwielbiamy regenerować własne siły po długim i jednocześnie męczącym dniu. Z doświadczenia również wynika, że niejednokrotnie najlepszą propozycją takiego odpoczynku jest długotrwale wylegiwanie się w naszym domowym ogrodzie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-08 16:31:36
Tagi: ogród, odpoczynek, komfort, wypoczynek

Atrakcyjne wakacje w Polsce

szklarska-poręba-obrazek
Napisał: Motorrad-Presse.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wraz ze zbliżającym się latem przychodzi czas na wybór miejsca, gdzie spędzimy wakacyjny urlop. Niektórzy decydują się na wycieczki zagraniczne, inni wolą udać się na odpoczynek do polskich kurortów. Gdzie warto udać się na urlop?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-08 10:37:35
Tagi: góry, zabytki, Tatry, Bieszczady, atrakcje, wycieczki zagraniczne

W jaki sposób ująć podróżowanie po dalekich krajach w domowym budżecie?

samolot
Napisał: Simon_sees
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wakacje i urlopy w dalekich, interesujących i nierzadko leżących w atrakcyjniejszym klimacie krajach zawsze były bardzo kuszącą perspektywą spędzania wolnego czasu. Podróże wraz z rozwojem cywilizacji i co się z tym wiąże techniki stawały się możliwie coraz szybsze, dalsze oraz bardziej komfortowe. Rozrost lotnictwa oraz zwiększenie niezawodności spowodował, że taki sposób podróżowania staje się coraz szerzej poważany dzięki czemu pozyskuje oddanych klientów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-06 14:05:57
Tagi: urlop, lot, samolot, transport, linie lotnicze