June 2016 archive

Nowy Targ – ciekawe miasto z idealnymi bazami noclegowymi

fotos - wakacje
Napisał: Łukasz Więcław
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowy Targ jest stolicą Podhala i jest jednocześnie rekomendowanym miejscem przede wszystkim dla osób, które kochają aktywność fizyczną. Nowy Targ, bowiem oferuje atrakcje takie jak wycieczki rowerowe, kajakowe spływy i piesze wędrówki. Dlatego biorąc tę kwestię pod uwagę warto pomyśleć o hotelu lub pensjonacie. Tych ofert jest oczywiście dość wiele. Wszystko tak naprawdę zależy od budżetu. W każdym takim miejscu noclegowym możemy odnaleźć ciszę oraz spokój. Dodatkowym atutem są przyjaźnie nastawieni pracownicy, którzy podchodzą bardzo profesjonalne oraz indywidualnie do każdego nowoprzybyłego klienta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 08:45:23
Tagi: hotel, rzeka, kraj, raj

Nie dysponujesz sporą ilością funduszy, a chciałbyś przeżyć wakacje marzeń?

plaża i morze
Napisał: Aleksandr Zykov
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę podróżowanie jest dużo prostsze, niż kilkadziesiąt lat temu. Mnóstwo granic jest otwartych, na dodatek pomiędzy krajami Europy można przemieszczać się z ważnym dowodem osobistym, paszport współcześnie nie jest wymagany. Co więcej dużo linii lotniczych dysponuje tanimi lotami, dzięki czemu każdy człowiek może zwiedzać świat.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-24 13:38:26
Tagi: urlop, wakacje, wypoczynek

Wśród wyposażenia hotelu - poradnik dla hotelarza!

Szlafroki do hotelu
Napisał: Paul Downey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy wybieramy się do hotelu to mamy pewność, że wiele rzeczy będzie już na nas czekało. Na sto procent jakieś zabawne niemalże papierowe kapcie na czas pobytu, ręczniki, szlafroki oraz bywa, że podstawowe kosmetyki do higieny, nie mówiąc o dobrze zaopatrzonym barku. Jeżeli mowa o szlafrokach trzeba nie zapominać, że tak jak ręczniki nie są one pamiątkową zdobyczą z hotelu, którą możemy ze sobą zabrać. Ogólnie rzecz ujmując szlafroki hotelowe to własność hotelu. Prawie zawsze znajduje się na nich logo hotelu, do którego przyjechaliśmy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-17 12:58:31
Tagi: SPA, rzeczy, pewność

Trzeba popatrzeć na wyjazdy dla studentów

Odzież sportowa termoaktywna, narty
Napisał: Gatta
Na podstawie: Gatta
Uczniowie oraz studenci przeważnie posiadają duże obniżki na różne atrakcje, przez to czas nauki będzie odpowiednim okresem na przeróżnego typu podróże, w których mamy chęć jak najwięcej pozwiedzać, gdyż dzięki temu, mamy szansę oszczędzić dużo finansów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-13 10:15:33
Tagi: odpoczynek, wypoczynek, Ferie, legitymacja

Atrakcyjny wypoczynek? – nie musi odbywać się jedynie na tropikalnej wyspie

zabiegi spa
Napisał: mixtureusa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Już niebawem wakacje i pewnie niejeden z nas analizuje, gdzie tym razem wyjechać na urlop, gdzie dobrze wypocząć i spędzić miło czas. Oczywiście wybór mamy ogromny i jedyne ograniczenie de facto stanowi nasza wyobraźnia oraz często także środki. Nie zawsze mamy bowiem możliwość podróżować gdzieś dalej za większe pieniądze. Czy wówczas znaczy to, że musimy pozostać w domu? Rzecz jasna nie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-09 13:35:34
Tagi: SPA, wakacje, atrakcje

Co należy nabyć do naszego przydomowego ogrodu by był on dobrze urządzony?

wyposażenie do ogrodu
Napisał: RubyGoes
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie da się zanegować faktu, że kochamy spędzać nasz wolny czas na orzeźwiającym powietrzu. To właśnie w tym miejscu uwielbiamy regenerować własne siły po długim i jednocześnie męczącym dniu. Z doświadczenia też wynika, że często najlepszą ofertą takiego odpoczynku jest długotrwale wylegiwanie się w naszym domowym ogrodzie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-08 16:31:36
Tagi: ogród, odpoczynek, komfort, wypoczynek

Atrakcyjne wakacje w Polsce

szklarska-poręba-obrazek
Napisał: Motorrad-Presse.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wraz ze zbliżającym się latem przychodzi czas na wybór miejsca, gdzie spędzimy wakacyjny urlop. Niektórzy decydują się na wycieczki zagraniczne, inni wolą odpoczywać w polskich kurortach. Gdzie warto udać się na urlop?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-08 10:37:35
Tagi: góry, zabytki, Tatry, Bieszczady, atrakcje, wycieczki zagraniczne

W jaki sposób ująć podróżowanie po dalekich krajach w domowym budżecie?

samolot
Napisał: Simon_sees
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wakacje oraz urlopy w dalekich, ciekawych i często znajdujących się w ciekawszym klimacie obszarach zawsze były bardzo atrakcyjną perspektywą spędzania wolnego czasu. Podróże wraz z rozwojem cywilizacji i co się z tym wiąże techniki robiły się coraz szybsze, odleglejsze oraz bardziej wygodne. Rozrost lotnictwa oraz zwiększenie bezpieczeństwa sprawił, iż ten środek podróżowania zaczyna być coraz częściej poważany i pozyskuje oddanych klientów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-06 14:05:57
Tagi: urlop, lot, samolot, transport, linie lotnicze