June 2016 archive

Nowy Targ – ciekawe miasto z idealnymi bazami noclegowymi

fotos - wakacje
Napisał: Łukasz Więcław
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowy Targ jest stolicą Podhala i jest równocześnie rekomendowanym miejscem przede wszystkim dla osób, które preferują aktywność fizyczną. Nowy Targ, bowiem zapewnia atrakcje takie jak wyjazdy rowerowe, spływ kajakiem i piesze wędrówki. Dlatego biorąc tę kwestię pod uwagę trzeba pomyśleć o odpowiednim hotelu bądź pensjonacie. Takich miejsc jest oczywiście dość sporo. Wszystko tak naprawdę zależy od ceny. W każdym takim miejscu noclegowym można znaleźć ciszę oraz spokój. Dodatkowym atutem są mili pracownicy, którzy podchodzą podchodzący profesjonalne i indywidualnie do każdego gościa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 08:45:23
Tagi: hotel, rzeka, kraj, raj

Nie dysponujesz sporą ilością funduszy, a chciałbyś przeżyć wakacje marzeń?

plaża i morze
Napisał: Aleksandr Zykov
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach zwiedzanie świata jest dużo prostsze, niż kilkadziesiąt lat temu. Mnóstwo granic jest otwartych, prócz tego między państwami Europy można przemieszczać się z ważnym dowodem osobistym, paszport w tym momencie nie jest konieczny. Do tego wiele linii lotniczych dysponuje tanimi lotami, dzięki czemu każdy człowiek może zwiedzać świat.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-24 13:38:26
Tagi: urlop, wakacje, wypoczynek

Wśród wyposażenia hotelu - poradnik dla hotelarza!

Szlafroki do hotelu
Napisał: Paul Downey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy wybieramy się do hotelu to mamy pewność, że wiele rzeczy będzie już na nas czekało. Na sto procent jakieś zabawne prawie, że papierowe kapcie na okres pobytu, ręczniki, szlafroki i zazwyczaj podstawowe kosmetyki do higieny, nie mówiąc o dobrze zaopatrzonym barku. Jeżeli mowa o szlafrokach trzeba nie zapominać, że tak jak ręczniki nie są one pamiątką z hotelu, którą możemy ze sobą zabrać. Ogółem rzecz biorąc szlafroki hotelowe to własność hotelu. Najczęściej jest na nich logo hotelu, do którego przyjechaliśmy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-17 12:58:31
Tagi: SPA, rzeczy, pewność

Trzeba popatrzeć na wyjazdy dla studentów

Odzież sportowa termoaktywna, narty
Napisał: Gatta
Na podstawie: Gatta
Uczniowie i studenci zazwyczaj posiadają spore obniżki na różne wydarzenia, dlatego okres edukacji będzie odpowiednim czasem na różnorakiego rodzaju wyjazdy, w których przejawiamy chęć jak najwięcej zwiedzić, ponieważ dzięki temu, mamy szansę oszczędzić dużo pieniędzy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-13 10:15:33
Tagi: odpoczynek, wypoczynek, Ferie, legitymacja

Atrakcyjny wypoczynek? – nie musi odbywać się jedynie na tropikalnej wyspie

zabiegi spa
Napisał: mixtureusa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Już niedługo wakacje i zapewne niejeden z nas zastanawia się, gdzie tym razem pojechać na urlop, gdzie tym razem wypocząć i spędzić miło czas. Oczywiście wybór mamy duży i jedyne ograniczenie de facto stanowi nasza wyobraźnia oraz często również środki. Nie zawsze mamy bowiem możliwość wyjeżdżać gdzieś daleko za większe pieniądze. Czy w takim wypadku znaczy to, że musimy pozostać w domu? Jak najbardziej nie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-09 13:35:34
Tagi: SPA, wakacje, atrakcje

Co należy nabyć do naszego przydomowego ogrodu by był on dobrze urządzony?

wyposażenie do ogrodu
Napisał: RubyGoes
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie da się zataić faktu, że lubimy spędzać nasz wolny czas na świeżym powietrzu. To właśnie tam uwielbiamy regenerować własne siły po długim i zarazem męczącym dniu. Z doświadczenia także wynika, że w wielu przypadkach najlepszą sugestią takiego odpoczynku jest długotrwale wylegiwanie się w naszym domowym ogrodzie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-08 16:31:36
Tagi: ogród, odpoczynek, komfort, wypoczynek

Atrakcyjne wakacje w Polsce

szklarska-poręba-obrazek
Napisał: Motorrad-Presse.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Razem ze zbliżającym się latem przychodzi czas na wybór miejsca, gdzie spędzimy wakacyjny urlop. Niektórzy stawiają na wycieczki zagraniczne, inni wolą udać się na odpoczynek do polskich kurortów. Gdzie warto udać się na urlop?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-08 10:37:35
Tagi: góry, zabytki, Tatry, Bieszczady, atrakcje, wycieczki zagraniczne

W jaki sposób ująć podróżowanie po dalekich krajach w domowym budżecie?

samolot
Napisał: Simon_sees
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wczasy i urlopy w odległych, interesujących i przeważnie leżących w cieplejszym klimacie miejscach niezmiennie były szczególnie atrakcyjną możliwością spędzania wolnego czasu. Wyprawy razem z rozkwitem cywilizacji i co się z tym wiąże techniki robiły się ciągle szybsze, odleglejsze oraz bardziej komfortowe. Rozwój lotnictwa oraz wzrost bezpieczeństwa spowodował, iż taki środek podróżowania staje się coraz powszechniej poważany i zyskuje stałych klientów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-06 14:05:57
Tagi: urlop, lot, samolot, transport, linie lotnicze