June 2016 archive

Nowy Targ – ciekawe miasto z idealnymi bazami noclegowymi

fotos - wakacje
Napisał: Łukasz Więcław
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nowy Targ jest stolicą Podhala i jest jednocześnie polecanym miejscem przede wszystkim dla tych, którzy uwielbiają aktywność fizyczną. Nowy Targ, bowiem oferuje atrakcje takie jak wyjazdy rowerowe, spływy kajakowe i piesze wycieczki. Mając na uwadze tę kwestię trzeba pomyśleć o hotelu bądź pensjonacie. Tych miejsc jest faktycznie dość wiele. Wszystko tak naprawdę zależy od budżetu. W każdym takim miejscu noclegowym można odnaleźć ciszę i spokój. Dodatkowym atutem są sympatyczni pracownicy obsługi, którzy podchodzą bardzo profesjonalne oraz indywidualnie do każdego nowoprzybyłego klienta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-27 08:45:23
Tagi: hotel, rzeka, kraj, raj

Nie dysponujesz sporą ilością funduszy, a chciałbyś przeżyć wakacje marzeń?

plaża i morze
Napisał: Aleksandr Zykov
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach zwiedzanie świata zrobiło się dużo prostsze, aniżeli kilkadziesiąt lat temu. Mnóstwo granic jest otwartych, poza tym pomiędzy krajami Europy można przemieszczać się z aktualnym dowodem osobistym, paszport obecnie nie jest niezbędny. Do tego wiele linii lotniczych dysponuje tanimi lotami, dzięki czemu każdy człowiek może zwiedzać świat.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-24 13:38:26
Tagi: urlop, wakacje, wypoczynek

Wśród wyposażenia hotelu - poradnik dla hotelarza!

Szlafroki do hotelu
Napisał: Paul Downey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy wybieramy się do hotelu to mamy pewność, że wiele rzeczy będzie już na nas czekało. Na sto procent jakieś zabawne niemalże papierowe kapcie na czas pobytu, ręczniki, szlafroki oraz bywa, że podstawowe kosmetyki do higieny, nie mówiąc o dobrze zaopatrzonym barku. Jeżeli mowa o szlafrokach trzeba nie zapominać, że tak jak ręczniki nie są one pamiątkową zdobyczą z hotelu, którą możemy ze sobą zabrać. Ogólnie rzecz ujmując szlafroki hotelowe to własność hotelu. Prawie zawsze znajduje się na nich logo hotelu, do którego przyjechaliśmy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-17 12:58:31
Tagi: SPA, rzeczy, pewność

Trzeba popatrzeć na wyjazdy dla studentów

Odzież sportowa termoaktywna, narty
Napisał: Gatta
Na podstawie: Gatta
Uczniowie oraz studenci przeważnie posiadają duże obniżki na różne atrakcje, przez to czas nauki będzie odpowiednim okresem na przeróżnego typu podróże, w których mamy chęć jak najwięcej pozwiedzać, gdyż dzięki temu, mamy szansę oszczędzić dużo finansów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-13 10:15:33
Tagi: odpoczynek, wypoczynek, Ferie, legitymacja

Atrakcyjny wypoczynek? – nie musi odbywać się jedynie na tropikalnej wyspie

zabiegi spa
Napisał: mixtureusa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Już niebawem wakacje i zapewne niejeden z nas zastanawia się, gdzie tym razem spędzić urlop, gdzie dobrze wypocząć i spędzić miło chwile. Oczywiście wybór mamy ogromny i jedyne ograniczenie de facto stanowi nasza wyobraźnia oraz często także środki. Nie zawsze mamy bowiem możliwość wyjeżdżać gdzieś daleko za większe pieniądze. Czy wówczas oznacza to, że musimy pozostać w domu? Jak najbardziej nie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-09 13:35:34
Tagi: SPA, wakacje, atrakcje

Co należy nabyć do naszego przydomowego ogrodu by był on dobrze urządzony?

wyposażenie do ogrodu
Napisał: RubyGoes
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie da się zanegować faktu, że kochamy spędzać nasz wolny czas na orzeźwiającym powietrzu. To właśnie w tym miejscu uwielbiamy regenerować własne siły po długim i jednocześnie męczącym dniu. Z doświadczenia też wynika, że często najlepszą ofertą takiego odpoczynku jest długotrwale wylegiwanie się w naszym domowym ogrodzie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-08 16:31:36
Tagi: ogród, odpoczynek, komfort, wypoczynek

Atrakcyjne wakacje w Polsce

szklarska-poręba-obrazek
Napisał: Motorrad-Presse.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wraz z nadchodzącym latem przychodzi czas na wybór miejsca, gdzie spędzimy wakacyjny odpoczynek. Niektórzy wybierają wycieczki zagraniczne, inni wolą odpoczywać w polskich kurortach. Gdzie warto odpocząć?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-08 10:37:35
Tagi: góry, zabytki, Tatry, Bieszczady, atrakcje, wycieczki zagraniczne

W jaki sposób ująć podróżowanie po dalekich krajach w domowym budżecie?

samolot
Napisał: Simon_sees
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wczasy i urlopy w dalekich, ciekawych i często znajdujących się w atrakcyjniejszym klimacie miejscach stale były bardzo kuszącą perspektywą spędzania wolnego czasu. Podróże wraz z rozkwitem cywilizacji i co się z tym wiąże techniki robiły się ciągle szybsze, dalsze i bardziej komfortowe. Rozwój lotnictwa oraz wzrost bezpieczeństwa spowodował, iż taki sposób podróżowania staje się coraz szerzej poważany i pozyskuje wiernych klientów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-06 14:05:57
Tagi: urlop, lot, samolot, transport, linie lotnicze