March 2016 archive

W jakie miejsce wybrać się na weekend? Jakie miasto nie jest tak oczywiste, a posiada sporo do zaoferowania?

hotel
Napisał: Holiday Inn Express San José Airport
Na podstawie: http://www.flickr.com
Poszukujemy pomysłu na przyjemny wyjazd na weekend i myślimy nad tym gdzie się wybrać. Musi być prosty dojazd, nie trzeba martwić się o szukanie noclegu, dużo się dzieje, ale do tego nie jest aż tak męcząco jak chociażby w stolicy. Świetnym pomysłem może okazać się Wrocław, miasto, jakie ma sporo do zaoferowania, a oprócz tego możemy w nim również doskonale odpocząćprzechadzając się uliczkami albo obserwując miejski ruch z ogródka jednej z dużej ilości kawiarni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-22 15:31:48
Tagi: miasto, kamienica

Jak wyselekcjonować należyty hotel?

pokój hotelowy
Napisał: Rory Finneren
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy wiemy już, jakiego typu pokój czy pobyt jest przez nas oczekiwany, warto wiedzieć, jakim sposobem odszukać dobry hotel, by pobyt w nim był rozkoszą nie zaś udręką. Ileż to razy było tak, iż skuszeni atrakcyjną ceną a także dobrą pozycją decydowaliśmy się na rezerwację miejsca zaś po dotarciu nasze wyczekiwania (a także zdjęcia pokoi na stronie internetowej) mocno rozmijały się z rzeczywistością?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-15 15:19:48
Tagi: apartament, hotel, noclegi

Coraz częściej Wyszukując wakacji analizujemy propozycje zagranicznych biur turystycznych

wakacje
Napisał: Dainis Matisons
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dla każdej osoby okres wakacji jest jednym z przyjemniejszych w roku. Zależy nam na tym, by kilkanaście dni wakacji spędzić w miły sposób w pięknym i fascynującym miejscu. Z tego powodu wiele osób zaczyna szukanie oferty urlopowej już z początkiem roku, aby odnaleźć najciekawszą i najkorzystniejszą dla siebie. Co atrakcyjne, coraz więcej osób wykorzystuje z ofert zagranicznych biur turystycznych. Jest to wywołane tym, że więcej powiązań lotniczych jest osiągalnych chociażby z lotniska w Berlinie niż z Warszawy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-02 13:07:00
Tagi: urlop, Agencje, oferty