March 2016 archive

W jakie miejsce wybrać się na weekend? Jakie miasto nie jest tak oczywiste, a posiada sporo do zaoferowania?

hotel
Napisał: Holiday Inn Express San José Airport
Na podstawie: http://www.flickr.com
Poszukujemy pomysłu na miły wyjazd na weekend oraz zastanawiamy się gdzie pojechać. Musi być prosty dojazd, nie trzeba martwić się o szukanie noclegu, sporo się dzieje, ale jednocześnie nie jest aż tak męcząco jak chociażby w stolicy. Dobrym pomysłem może okazać się Wrocław, miasto, jakie ma sporo do zaoferowania, a przy okazji można w nim również świetnie wypocząćprzechadzając się uliczkami lub obserwując miejski ruch z ogródka jednej z wielu kawiarenek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-22 15:31:48
Tagi: miasto, kamienica

Jak wyselekcjonować należyty hotel?

pokój hotelowy
Napisał: Rory Finneren
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli wiemy już, jakiego typu pokój lub pobyt jest przez nas oczekiwany, warto wiedzieć, w jaki sposób odnaleźć dobry hotel, aby pobyt w nim był przyjemnością nie zaś udręką. Ileż to razy było tak, iż skuszeni atrakcyjną ceną i dobrą pozycją decydowaliśmy się na rezerwację miejsca a po przybyciu nasze oczekiwania (a także fotografie pokoi na stronie internetowej) mocno rozmijały się z rzeczywistością?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-15 15:19:48
Tagi: apartament, hotel, noclegi

Coraz częściej Wyszukując wakacji analizujemy propozycje zagranicznych biur turystycznych

wakacje
Napisał: Dainis Matisons
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dla każdego człowieka okres wakacji jest jednym z przyjemniejszych w roku. Zależy nam na tym, by kilkanaście dni wakacji spędzić w przyjemny sposób w ślicznym i ciekawym miejscu. Z tego względu wiele osób rozpoczyna szukanie oferty urlopowej już z początkiem roku, aby zdobyć najciekawszą i najkorzystniejszą dla siebie. Co atrakcyjne, coraz więcej osób wykorzystuje z ofert zagranicznych biur turystycznych. Jest to wywołane tym, że więcej powiązań lotniczych jest dostępnych chociażby z lotniska w Berlinie aniżeli z Warszawy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-03-02 13:07:00
Tagi: urlop, Agencje, oferty