January 2016 archive

Jak przygotować się do wycieczki w góry? Sprawdź, co powinieneś ze sobą zabrać?

trekking
Na podstawie: pixabay.com
Spora część z nas szczególnie dobrze wie, że turystyka to niezmiernie znacząca część naszego życia. Pozwala nam ona bowiem aktywnie zapomnieć o wszystkich kłopotach powiązanych z pracą, ale również odnowić utracone siły. Odwiedzanie ciekawych miejsc może także pełnić dla nas kapitalną rozrywkę, której potrzebujemy. Aktywna forma odpoczynku jest bowiem genialnym pomysłem pomagającym zatroszczyć się o naszego ducha i ciało.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-01-27 16:08:20
Tagi: turyści, ubranie, szlak

Co warto odwiedzić w czasie wyjazdu w Tatry? W Które miejsca musimy koniecznie udać się ?

tatry
Napisał: Pawel Pacholec
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy chociaż raz w życiu powinien pojechać w Tatry, bo to przeurocze miejsce. Dopiero w takiej scenerii możemy rzeczywiście poczuć prawdziwy odpoczynek, a kto by nie chciał pojechać na urlop, żeby całkiem odpocząć. Jak wiemy czasami jest to niemożliwe, bo coś przeszkadza. W Tatrach mamy pewność, iż tak nie będzie. Żeby natomiast jak najlepiej zaplanować taki wyjazd należy pamiętać o najważniejszych atrakcjach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-01-22 14:04:22
Tagi: polska, Tatry, przyroda, stok

Gdzie można wyjechać na swoje egzotyczne, wymarzone wakacje, gdy popularne miejsca się już znudzą.

wycieczka egzotyczna
Napisał: Amila Tennakoon
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niejednej osobie po którymś roku spędzonym nad naszym morzem czy na południu Europy może się to w końcu znudzić. I zaczynają oni rozglądać się za jakimiś bardziej egzotycznymi miejscami, w jakich mogliby w komfortowych warunkach wypocząć. Z kolei inni podczas zimowych ferii nie chcą jak cała reszta jeździć na nartach, ale pakują stroje kąpielowe i wylatują gdzieś do któregoś z egzotycznych krajów, gdzie będzie znacznie cieplej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-01-18 13:18:25
Tagi: Meksyk, turyści, Kenia

Bałtyk jako niezwykle popularne miejsce wakacyjnych wyjazdów, noclegowa propozycja miejscowości z wybrzeża.

Kołobrzeg
Napisał: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Morze Bałtyckie jest jednym z najchętniej wybieranych kierunków na wyjazdy na wakacje. Wiele osób nawet sobie nie wyobraża wakacji bez przynajmniej tygodnia spędzonego w jednej z nadmorskich miejscowości. I to mimo wielu rzeczy, jakie skutecznie mogą zniechęcić do takiego pobytu. Przeciwnicy Bałtyku będą się skarżyć na wysokie ceny, nie najlepsze jedzenie i ogromną ilość komercji. No i rzecz jasna pogodę, bo niestety i ona jest nieprzewidywalna.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-01-05 14:28:33
Tagi: wyjazd, kwatera, plażowanie