January 2016 archive

Jak przygotować się do wycieczki w góry? Sprawdź, co powinieneś ze sobą zabrać?

trekking
Na podstawie: pixabay.com
Każdy z nas niezmiernie dobrze wie, że turystyka to wyjątkowo ważna część naszego życia. Pozwala nam ona bowiem aktywnie zapomnieć o wszystkich kłopotach powiązanych z pracą, ale także odświeżyć stracone siły. Odwiedzanie atrakcyjnych miejsc może także pełnić dla nas świetną rozrywkę, jakiej potrzebujemy. Czynna forma odpoczynku jest bowiem genialnym rozwiązaniem pomagającym zatroszczyć się o naszego ducha i ciało.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-01-27 16:08:20
Tagi: turyści, ubranie, szlak

Co warto odwiedzić w czasie wyjazdu w Tatry? W Które miejsca musimy koniecznie udać się ?

tatry
Napisał: Pawel Pacholec
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy chociaż raz w życiu powinien udać się w Tatry, gdyż to przeurocze miejsce. Dopiero w takim miejscu można rzeczywiście poczuć jak odpoczywamy, a kto by nie chciał wybrać się na urlop, by całkiem odpocząć. Jak wiadomo czasami jest to ciężkie do zrealizowania, bo coś przeszkadza. W Tatrach jest pewność, że tak nie będzie. Żeby natomiast dobrze rozplanować tego typu wyjazd trzeba pamiętać o najważniejszych atrakcjach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-01-22 14:04:22
Tagi: polska, Tatry, przyroda, stok

Gdzie można wyjechać na swoje egzotyczne, wymarzone wakacje, gdy popularne miejsca się już znudzą.

wycieczka egzotyczna
Napisał: Amila Tennakoon
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niejednej osobie po którymś roku spędzonym nad Bałtykiem czy na południu Europy może się to w końcu znudzić. I zaczynają oni rozglądać się za jakimiś bardziej egzotycznymi lokalizacjami, w jakich mogliby wypocząć w komfortowych warunkach. Inni z kolei w czasie ferii zimowych nie chcą jak cała reszta jeździć na nartach, lecz pakują walizki i wylatują gdzieś do jakiegoś egzotycznego kraju, gdzie jest ciepło.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-01-18 13:18:25
Tagi: Meksyk, turyści, Kenia

Bałtyk jako niezwykle popularne miejsce wakacyjnych wyjazdów, noclegowa propozycja miejscowości z wybrzeża.

Kołobrzeg
Napisał: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nasze polskie morze jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków na wyjazdy na wakacje. Wielu ludzi nawet sobie nie wyobraża wakacji bez przynajmniej kilku dni spędzonych jakiejś nadmorskiej miejscowości. I to mimo wielu aspektów, które skutecznie mogą zniechęcić do takiego pobytu. Przeciwnicy Morza Bałtyckiego będą się skarżyć na wysokie ceny, kiepskie jedzenie i wszechobecną komercję. No i oczywiście aurę, bo niestety i ona jest mało przewidywalna.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-01-05 14:28:33
Tagi: wyjazd, kwatera, plażowanie