December 2015 archive

Co warto zobaczyć w Łodzi? Czy faktycznie Łódź rozwija się coraz prężniej oraz jest ładniejsza z każdym rokiem?

hotel
Napisał: Hotel Amber
Na podstawie: Hotel Amber
Największym miastem województwa łódzkiego jest 720-tysięczna Łódź. To jedno z największych polskich miast, trzecie pod względem liczby mieszkających tam ludzi, ustępuje miejsca jedynie Warszawie oraz Krakowowi. W przeszłości królował tu przemysł włókienniczy, a miasto określano kiedyś polskim Manchesterem. Stolicę województwa łódzkiego zaczęto również nazywać HollyŁódź, nawiązuje to oczywiście do sławnego amerykańskiego Hollywood. Czemu? Otóż, miejscowa Wytwórnia Filmów Fabularnych była najważniejszym miejscem powojennej polskiej kinematografii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-23 11:43:43
Tagi: miasto, turystyka, Kinematografia

Szalone pomysły na twoje wczasy

Dubai
Napisał: HISHAM BINSUWAIF
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszyscy marzą o szalonych wakacjach, które będzie pamiętał przez resztę życia. Na takie wczasy powinniśmy wybrać Dubaj. Dubaj to miejsce, które olśni każdego. Dubaj zaskoczy nas na każdym kroku. To dokładnie tam tworzone są rzeczy, o których nie śniło się filozofom i to na ogromną skalę. Jeżeli mówi się, że to pieniądze rządzą światem, to możemy stwierdzić, że w Dubaju widać te rządy pieniądza.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-11 09:37:50
Tagi: miasto, last minute, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie, miejsce

Jeśli zamierzamy odpocząć to na niechybnie Tunezja wycieczka będzie dla nas wyjątkowo dobrym rozwiązaniem

tunezja
Napisał: Marcin Grabski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bez wątpienia gdy przekształca się część roku i zazwyczaj kończy się lato to wielu osób popada w specyficzną depresję, jaka objawia się przez sporo rzeczy. Zazwyczaj jest tak, że tak w rzeczywistości nie chce nam się nic czynić, nie chce nam się do nikogo wychodzić a sama myśl o pracy i wychodzeniu do miejscu pracy przyprawia nas o kiepskie samopoczucie i zawrót głowy. Z jakiego powodu tak się dzieje już od dawna i jakie są na to sposoby, by radzić sobie w takiej chwili?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-12-09 10:04:51
Tagi: urlop, region, na wczasy