November 2015 archive

Każdy człowiek zasługuje na solidny wypoczynek po ciężkich dniach w pracy. Pomysły na to, jak wykorzystać możliwości w turystyce?

Olsztyn
Napisał: Kaja Kozłowska
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niestety, lecz zdecydowana większość osób dorosłych nie jest kompletnie usatysfakcjonowana z własnej pracy, co związane jest nade wszystko z tym, iż zarobki nie są dostateczne. Czy tego chcielibyśmy, czy też nie, nasz kraj nie może poszczycić się ogromnymi osiągnięciami w gospodarce. Nie udało nam się jeszcze zrównać z krajami najbardziej rozwiniętymi, gdzie pensje pracowników w odniesieniu do cen są dużo większe niż w naszym państwie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-16 12:09:05
Tagi: odpoczynek, wypoczynek, życie

Czy interesują nas wakacje na Kubie?

Kuba
Napisał: Marika Bortolami
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mamy okazję dla siebie zamówić wycieczki Dubaj
Coraz częściej nasze wycieczki są dalekie oraz ocierają się o kraje, do których jeszcze zupełnie niedawno wcale byśmy się nie wybrali. Przez to nie może nas dziwić to, że tak dużym zainteresowaniem radują się wycieczki Dubaj, skoro to miasto tak fantastycznie się rozwija i coraz częściej zjawia się w różnorakich filmikach i książkach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-10 11:35:09
Tagi: wyjazdy, wycieczka, Biura podróży

Zastanawiacie się, w jakie miejsce się udać na wycieczkę? Sprawdźcie, gdzie odnajdziecie moc atrakcji

Wrocław
Napisał: Ashlynn Pai
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rzeczypospolita Polska jest pięknym krajem. Znajdzie tu wszystko, czego człowiek potrzebuje, by się zrelaksować – od morza po góry. Stąd spora część naszych rodaków zamiast wyjeżdżać na granicę, pragnie spędzać swoje wolne dni na podróży po swym ukochanym kraju.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-02 09:15:15
Tagi: podróż, atrakcje, wielokulturowość