November 2015 archive

Każdy człowiek zasługuje na solidny wypoczynek po ciężkich dniach w pracy. Pomysły na to, jak wykorzystać możliwości w turystyce?

Olsztyn
Napisał: Kaja Kozłowska
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niestety, lecz znaczna większość osób dorosłych nie jest całkiem usatysfakcjonowana z własnej pracy, co związane jest przede wszystkim z tym, że zarobki nie są zadowalające. Czy tego chcielibyśmy, czy też nie, nasz kraj nie może chwalić się szczególnymi osiągnięciami w gospodarce. Nie udało nam się jeszcze zrównać z krajami najbardziej rozwiniętymi, gdzie pensje pracowników w odniesieniu do cen są o wiele wyższe aniżeli w naszym państwie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-16 12:09:05
Tagi: odpoczynek, wypoczynek, życie

Czy interesują nas wakacje na Kubie?

Kuba
Napisał: Marika Bortolami
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mamy okazję dla siebie zamówić wycieczki Dubaj
Coraz częściej nasze podróże będą dalekie oraz ocierają się o kraje, do których jeszcze całkiem niedawno wcale byśmy się nie wybrali. Dlatego nie powinno nas zaskakiwać to, że tak dużym powodzeniem radują się wycieczki Dubaj, skoro to miasto tak świetnie się rozwija oraz coraz częściej pojawia się w różnorakich filmach oraz książkach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-10 11:35:09
Tagi: wyjazdy, wycieczka, Biura podróży

Zastanawiacie się, w jakie miejsce się udać na wycieczkę? Sprawdźcie, gdzie odnajdziecie moc atrakcji

Wrocław
Napisał: Ashlynn Pai
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rzeczypospolita Polska jest pięknym krajem. Znajdzie tu wszystko, czego człowiek potrzebuje, by się zrelaksować – od morza po góry. Stąd spora część naszych rodaków zamiast wyjeżdżać na granicę, pragnie spędzać swoje wolne dni na podróży po swym ukochanym kraju.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-02 09:15:15
Tagi: podróż, atrakcje, wielokulturowość