November 2015 archive

Każdy człowiek zasługuje na solidny wypoczynek po ciężkich dniach w pracy. Pomysły na to, jak wykorzystać możliwości w turystyce?

Olsztyn
Napisał: Kaja Kozłowska
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niestety, lecz zdecydowana większość osób dorosłych nie jest zupełnie zadowolona z własnej pracy, co związane jest nade wszystko z tym, iż zarobki nie są dostateczne. Czy tego chcielibyśmy, czy też nie, nasz kraj nie może chwalić się wielkimi osiągnięciami w dziedzinie gospodarki. Nie udało nam się jeszcze dogonić krajów najbardziej rozwiniętych, w których wynagrodzenia pracowników w odniesieniu do cen są o wiele większe aniżeli w naszym państwie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-16 12:09:05
Tagi: odpoczynek, wypoczynek, życie

Czy interesują nas wakacje na Kubie?

Kuba
Napisał: Marika Bortolami
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mamy okazję dla siebie zorganizować wycieczki Dubaj
Coraz częściej nasze podróże są odległe i ocierają się o państwa, do których jeszcze całkiem niedawno w ogóle byśmy się nie wybrali. Dlatego nie może nas dziwić to, że tak dużym powodzeniem radują się wycieczki Dubaj, ponieważ to miasto tak fantastycznie się rozwija i coraz częściej zjawia się w różnorakich filmikach oraz książkach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-10 11:35:09
Tagi: wyjazdy, wycieczka, Biura podróży

Zastanawiacie się, w jakie miejsce się udać na wycieczkę? Sprawdźcie, gdzie odnajdziecie moc atrakcji

Wrocław
Napisał: Ashlynn Pai
Na podstawie: http://www.flickr.com
Polska jest pięknym krajem. Jest tu wszystko, czego się szuka, aby odpocząć – od Bałtyku po góry. Dlatego wielu naszych rodaków zamiast wyruszać poza granice, chce spędzać swoje wolne dni na podróży po swoim rodzimym kraju.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-02 09:15:15
Tagi: podróż, atrakcje, wielokulturowość