November 2015 archive

Każdy człowiek zasługuje na solidny wypoczynek po ciężkich dniach w pracy. Pomysły na to, jak wykorzystać możliwości w turystyce?

Olsztyn
Napisał: Kaja Kozłowska
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niestety, lecz zdecydowana większość osób dorosłych nie jest kompletnie usatysfakcjonowana z własnej pracy, co związane jest nade wszystko z tym, iż zarobki nie są dostateczne. Czy tego chcielibyśmy, czy też nie, nasz kraj nie może poszczycić się ogromnymi osiągnięciami w gospodarce. Nie udało nam się jeszcze zrównać z krajami najbardziej rozwiniętymi, gdzie pensje pracowników w odniesieniu do cen są dużo większe niż w naszym państwie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-16 12:09:05
Tagi: odpoczynek, wypoczynek, życie

Czy interesują nas wakacje na Kubie?

Kuba
Napisał: Marika Bortolami
Na podstawie: http://www.flickr.com
Możemy dla siebie zorganizować wycieczki Dubaj
Coraz częściej nasze podróże są dalekie oraz opierają się o kraje, do których jeszcze zupełnie niedawno w ogóle byśmy się nie wybrali. Z tego powodu nie powinno nas dziwić to, że tak wielkim powodzeniem radują się wycieczki Dubaj, skoro to miasto tak niesamowicie się rozwija i znacznie częściej zjawia się w przeróżnych filmach oraz książkach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-10 11:35:09
Tagi: wyjazdy, wycieczka, Biura podróży

Zastanawiacie się, w jakie miejsce się udać na wycieczkę? Sprawdźcie, gdzie odnajdziecie moc atrakcji

Wrocław
Napisał: Ashlynn Pai
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rzeczypospolita Polska jest pięknym krajem. Znajdzie tu wszystko, czego człowiek potrzebuje, by się zrelaksować – od morza po góry. Stąd spora część naszych rodaków zamiast wyjeżdżać na granicę, pragnie spędzać swoje wolne dni na podróży po swym ukochanym kraju.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-11-02 09:15:15
Tagi: podróż, atrakcje, wielokulturowość