May 2015 archive

Cel na wczasy nad morzem 2014 – Pobierowo

dzieci
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Pobierowo to nieduży kurort nadmorski. Dawniej turyści napływający do Pobierowa, mogli korzystać przede wszystkim z małych drewnianych domków letniskowych. Obecnie czekają na nich większe i znaczniej komfortowe obiekty, przygotowane już na wczasy 2014. Niezależnie od rozbudowy, Pobierowo ciągle utrzymuje kameralny urok i z pewnością należy go zarekomendować osobom, które cenią sobie aktywny odpoczynek w cichej atmosferze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-29 15:59:47
Tagi: latarnie, Lato, morze, turystyka, plaże, wydmy, szlaki, kąpieliska

W jakie miejsce najlepiej spędzać wakacje? Jakie miejsca są najlepsze i mogą wpłynąć na nasze najlepsze samopoczucie?

noclegi
Napisał: Els
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rocznica ślubu to idealna okazja, aby sprawić ukochanej osobie przyjemną niespodziankę. Pomysłów w takiej kwestii jest bardzo dużo, zaczynając od standardowych rozwiązań, a na unikalnych i niezapomnianych rozwiązaniach . Idealnym przykładem będzie w tej dziedzinie rejs statkiem o zachodzie słońca, bardzo romantyczny i niezapomniany.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-27 12:19:50
Tagi: turysta, statek, rejs

W jakie miejsca wybrać się na udany urlop?

Napisał: Dan Lundberg
Nie od dziś wiadomo, że każdy z nas lubi podróżować. Turystyka jest niezmiernie istotnym składnikiem naszego dnia powszedniego, dzięki której możemy sprawnie zapomnieć o wszelkich kłopotach, które nas spotykają. W tym miejscu powinno się uświadomić sobie, że stosunkowo duża część z nas zamierza spędzić swoje urlopy w naszym kraju. Polska jest bowiem uznawana za niezmiernie przyciągający pod względem turystyki kraj. Możemy w nim odszukać wiele miejscowości, jakie bez problemu odwiedzimy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-26 14:43:50
Tagi: urlop, góry, noclegi

Jakie Kaszuby atrakcje mają przyszykowane dla przyjezdnych?

Kaszuby
Napisał: glencharnoch
Na podstawie: www.flickr.com
Gdy udajemy się na wakacje pragniemy mieć świadomość, że znajdziemy się w miejscu, gdzie miło będziemy mieli szansę spędzić czas, bez względu na to czy będzie piękna pogoda czy nie. Przez to też planując taki wyjazd przeważnie dość wcześnie poszukujemy informacji na temat przeróżnych atrakcji z których możemy skorzystać, tak by posiadać pewność, że w razie konieczności od razu będziemy rozumieli w jakie miejsce się udać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-22 09:22:53
Tagi: wakacje, Kaszuby

Gdzie odszukać korzystny cenowo transport do Niemiec

Przewozy osób
Napisał: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiele tanich linii lotniczych, ma propozycję lotów z Niemiec do dużych miejscowości w kraju. Bilety kupione z dużym wyprzedzeniem są tańsze od tych nabywanych tuż przed podróżą. Ale nie tylko latanie samolotem może być tanie – przemieszczać się z miejsca na miejsce, za niewielkie pieniądze, można też lądem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-19 14:09:54
Tagi: Internet, podróż, pieniądze, WiFi, firmy

Egzotyczne i zachwycające wakacje na Kubie i Dominikanie - tanie podróże z Niemiec

Dominikana
Napisał: Jorge from Brazil
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli wybierasz się na egzotyczne wakacje i chcesz zwiedzić ładne, ciepłe kraje, marzy Ci się wygrzewanie w gorącym słońcu na ślicznej, piaszczystej plaży, a ponadto pragnąłbyś popływać w błękitnych lagunach to z pewnością spodobają Ci się wakacje na Kubie albo też na Dominikanie. Te śliczne miejsca niechybnie zapierają dech w piersiach, spotkasz tam faktycznie niezwykłe krajobrazy i cudne widoki, nie mówiąc już o gorącym słońcu. Wakacje na Kubie czy Dominikanie bez wątpienia spodobają się fanatykom egzotycznych klimatów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-18 13:17:55
Tagi: wycieczki, biuro podróży, Dominikana, Kuba

W jaki sposób łączyć zabawę ze służbowymi obowiązkami - niedługa opowieść o wypadach na południe Polski

hotel
Napisał: Prayitno
Na podstawie: http://www.flickr.com
Południe ojczyzny większości rodakom kojarzy się z grudniowym bądź sierpniowym pobytem w górach. Pensjonaty są jednak otwarte przez cały rok i turystów przyjmują również wczesną wiosną oraz późną listopadową porą. Zresztą nie miejmy tutaj na myśli jedynie osób wyjeżdżających na ferie letnie - w końcu w dużych miastach, przykładowo w stolicy Podkarpacia, organizowane bywają spotkania poświęcone sprawom ogólnokrajowym czy zjazdy naukowców z regionu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-14 14:09:57
Tagi: hotel, biznes, klienci

Gdzie spać w Bieszczadach?

góry Bieszczady
Napisał: Andrzej Wójtowicz
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sieć jest najlepszym źródłem informacji na temat tego, jakie noclegi na nas czekają w danym obszarze. Dla sporej liczby podróżujących cena jest o wiele ważniejsza niż same warunki na miejscu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-14 12:09:59
Tagi: góry, wycieczki, noclegi

Co powoduje, iż urlop nad jeziorem jest to niezatarta przygoda

jezioro
Urlop jest to czas, który pragniemy poświęcić na odpoczynek. To możliwość, żeby pobyć z rodziną, spędzić z nią chwile, na jakie tak szczerze mówiąc nie posiadamy czasu ganiając codziennie do pracy. Standardowe warianty obozów na wakacje jest to morze albo góry. Niewielu zdecyduje się na spędzenie danego czasu nad jeziorem. Właśnie w tym momencie nasuwa się pytanie, dlaczego? Prawdopodobnie dlatego, iż wiązane są z komarami, brudną wodą, zapchanymi polami namiotowymi jak i kempingami. Jednak nie bywa błędne, przy czym nasze wyobrażenie bynajmniej nie musi być tak straszne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-06 11:10:02
Tagi: grill, wypoczynek, przyroda, roślinność

Idealnie zaopatrzony sklep turystyczny to idylla dla pasjonatów wypraw.

w podróży
Napisał: Jorge Láscar
Na podstawie: http://www.flickr.com
Często idąc w góry zastanawiamy się , w jaki sprzęt się zaopatrzyć, aby wszystko idealnie współgrało ze sobą, było trwałe oraz wygodne. Początkowo co przeważnie czynimy to robimy listę rzeczy, po to żeby wykreślić te, jakie posiadamy od tych, jakie musimy nabyć. Mając już orientacje idziemy do profesjonalnych sklepów, z akcesoriami turystycznymi, w celu nabycia koniecznych przedmiotów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-05 14:39:02
Tagi: góry, części, elementy, tworzywa, materiału