December 2014 archive

Nalewka litworówka – przekonaj się, czy zasmakuje ci ekskluzywny specjał z Podhala

alkohol
Napisał: Daniel70mi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas przywozi z podróży inne pamiątki. Jedni z nas wybierają magnesy na lodówkę, inni kubki, a wielu interesuje się lokalnymi trunkami. Jeśli i ty jesteś entuzjastą napojów alkoholowych oraz uwielbiasz zwiedzać polskie zakątki, musisz przekonać się czy posmakuje ci litworówka. Jest to popularny przysmak podhalański.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-30 12:05:08
Tagi: alkohol, afrodyzjak, tradycja, sklep

Należy zobaczyć jakie biuro mamy szansę posiadać w przeróżnych miejscach

Budynek z firmami
Napisał: Travis Wise
Na podstawie: http://www.flickr.com
Decydując się na poprowadzenie swojej działalności w pierwszej kolejności powinniśmy pomyśleć o lokum, w którym będziemy pracować. Wcale nie jest konieczne zbudowanie swojego biura od podstaw. Dobrym rozwiązaniem może okazać się wynajęcie takiego miejsca.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-15 16:03:02
Tagi: powierzchnie biurowe, firma

Jaki język innego kraju wybrać jako nasz drugi?

Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Napisał: iStockphoto.com
Na podstawie: iStockphoto.com
Poznawajmy nowe języki, jeśli chcielibyśmy być kuszącymi kandydatami na rynku pracy. Tak się to dzieje obecnie, że rzadkie kwalifikacje to klucz do ciekawej, dobrze płatnej pracy. Skończył się już czas, gdy dobrą pracę można było otrzymać ze znajomością angielskiego. Ten język jest obowiązkowy, żeby w ogóle mieć w miarę dobrą pracę, lecz jeśli chcemy mieć wyjątkowe zajęcie, powinniśmy poznawać taki język, jak hebrajski czy fiński.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:43:47
Tagi: słowniki, język, Grecja, język obcy, hebrajski

Mało znane języki innych nacji – ogromne szanse na naszym rynku pracy

studia
Na podstawie: http://www.sxc.hu/
Zachęcają nas do poznawania języków znanych. Powtarza się, ucz się niemieckiego, francuskiego lub hiszpańskiego. Czy nie będzie lepiej włoskiego albo rosyjskiego. Język angielski już znasz, drugi taki język też będzie Ci potrzebny. To wszystko jest prawdą, znajomość angielskiego to minimum, lecz wybór kolejnego jest bardzo istotny. Jednak zachęcamy do wyboru mniej popularnego, bardziej zaskakującego języka. Może to być na przykład rumuński, serbski, słowacki czy słoweński.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:43:47
Tagi: nauka języka, słowniki, język

Na wyprawę dobrze jest się wyposażyć w bieliznę termoaktywną

Wycieczki, góry
Napisał: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Pora letnia sprzyja odpoczywaniu. Różnie krajanie relaksują się. Można ludzi rozdzielić generalnie na 2 skrajne społeczności. Niektórzy wolą smażyć się na plaży i byczyć się. Następna społeczność uwielbia aktywność. Relaksują się szalejąc na rowerach, wspinając się czy zwiedzając niziny. Ta aktywna grupa będzie potrzebowała specjalistycznego ubrania, dla przykładu slipów termoaktywnych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:43:46
Tagi: wycieczki, skóra, podróże, ubrań, plan, termoaktywne

Turcja – poradnik dla turysty

Dużo osób rozważa, które miejsca są korzystne na wakacje, jakie byłyby satysfakcjonujące niezależnie od pory roku. Świetną okazją dla dużej ilości spragnionych wrażeń podróżnych jest wyjazd do takich krajów, w których można liczyć na ciekawe atrakcje poprzez cały rok , a także na wspaniałą pogodę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-01 13:03:57
Tagi: wakacje, wycieczki, Turcja