December 2014 archive

Nalewka litworówka – przekonaj się, czy zasmakuje ci ekskluzywny specjał z Podhala

alkohol
Napisał: Daniel70mi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas przywozi z wycieczki inne pamiątki. Jedni z nas zakupują magnesy na lodówkę, inni kubki, a wielu jest zainteresowanych miejscowymi trunkami. Jeśli i ty jesteś koneserem alkoholi oraz kochasz zwiedzać polskie zakątki, powinieneś przekonać się czy posmakuje ci litworówka. Jest to najpopularniejszy przysmak podhalański.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-30 12:05:08
Tagi: alkohol, afrodyzjak, tradycja, sklep

Należy zobaczyć jakie biuro mamy szansę posiadać w przeróżnych miejscach

Budynek z firmami
Napisał: Travis Wise
Na podstawie: http://www.flickr.com
Decydując się na poprowadzenie swojej działalności w pierwszej kolejności powinniśmy pomyśleć o lokum, w którym będziemy pracować. Wcale nie jest konieczne zbudowanie swojego biura od podstaw. Dobrym rozwiązaniem może okazać się wynajęcie takiego miejsca.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-15 16:03:02
Tagi: powierzchnie biurowe, firma

Jaki język innego kraju wybrać jako nasz drugi?

Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Napisał: iStockphoto.com
Na podstawie: iStockphoto.com
Uczmy się języków, jeśli chcemy stać się atrakcyjnymi kandydatami na rynku pracy. Tak się to dzieje obecnie, że rzadkie umiejętności to klucz do ciekawej, lepiej płatnej pracy. Skończył się już czas, gdy dobrą pracę można było dostać ze znajomością angielskiego. Ten język jest obowiązkowy, żeby w ogóle mieć jakąś pracę, lecz jeśli marzymy o zajęciu wyjątkowym, powinniśmy uczyć się na przykład takiego języka, jak hebrajski czy fiński.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:43:47
Tagi: słowniki, język, Grecja, język obcy, hebrajski

Mało znane języki innych nacji – ogromne szanse na naszym rynku pracy

studia
Na podstawie: http://www.sxc.hu/
Motywują nas do uczenia się języków znanych. Wspomina się, ucz się niemieckiego, francuskiego lub hiszpańskiego. Czy nie będzie lepiej włoskiego albo rosyjskiego. Angielski już opanowałeś, drugi taki język też będzie Ci pomocny. To wszystko prawda, znajomość angielskiego to niezbędne minimum, lecz wybór kolejnego jest niezwykle istotny. Jednakże zachęcamy do wyboru mniej popularnego, bardziej zaskakującego języka. Może to być na przykład rumuński, serbski, słowacki czy słoweński.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:43:47
Tagi: nauka języka, słowniki, język

Na wyprawę dobrze jest się wyposażyć w bieliznę termoaktywną

Wycieczki, góry
Napisał: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Pora letnia sprzyja wypoczywaniu. Na przeróżne sposoby ludzie wypoczywają. Można ludzi podzielić zasadniczo na 2 przeciwstawne grupy. Pierwsi lubią polegiwać na leżaku i nic nie robić. Przeciwna im społeczność woli aktywność. Odpoczywają szalejąc na nartach, wspinając się czy penetrując niziny. Ta aktywna grupa będzie potrzebowała specjalistycznego ubrania, na przykład slipów termoaktywnych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:43:46
Tagi: wycieczki, skóra, podróże, ubrań, plan, termoaktywne

Turcja – poradnik dla turysty

Dużo osób rozważa, które miejsca są korzystne na wakacje, jakie byłyby satysfakcjonujące niezależnie od pory roku. Świetną okazją dla dużej ilości spragnionych wrażeń podróżnych jest wyjazd do takich krajów, w których można liczyć na ciekawe atrakcje poprzez cały rok , a także na wspaniałą pogodę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-01 13:03:57
Tagi: wycieczki, wakacje, Turcja