December 2014 archive

Nalewka litworówka – przekonaj się, czy zasmakuje ci ekskluzywny specjał z Podhala

alkohol
Napisał: Daniel70mi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas przywozi z wakacji inne pamiątki. Jedni z nas przywożą magnesy na lodówkę, inni kubki, a wielu interesuje się regionalnymi trunkami. Jeżeli i ty jesteś entuzjastą alkoholi oraz uwielbiasz zwiedzać polskie zakątki, musisz sprawdzić czy posmakuje ci litworówka. Jest to najpopularniejszy przysmak z Podhala.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-30 12:05:08
Tagi: alkohol, afrodyzjak, tradycja, sklep

Należy zobaczyć jakie biuro mamy szansę posiadać w przeróżnych miejscach

Budynek z firmami
Napisał: Travis Wise
Na podstawie: http://www.flickr.com
Decydując się na poprowadzenie swojej działalności w pierwszej kolejności powinniśmy pomyśleć o lokum, w którym będziemy pracować. Wcale nie jest konieczne zbudowanie swojego biura od podstaw. Dobrym rozwiązaniem może okazać się wynajęcie takiego miejsca.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-15 16:03:02
Tagi: powierzchnie biurowe, firma

Jaki język innego kraju wybrać jako nasz drugi?

Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Napisał: iStockphoto.com
Na podstawie: iStockphoto.com
Poznawajmy nowe języki, jeśli chcielibyśmy być kuszącymi kandydatami na rynku pracy. Tak się to dzieje obecnie, że rzadkie kwalifikacje to klucz do ciekawej, dobrze płatnej pracy. Skończył się już czas, gdy dobrą pracę można było otrzymać ze znajomością angielskiego. Ten język jest obowiązkowy, żeby w ogóle mieć w miarę dobrą pracę, lecz jeśli chcemy mieć wyjątkowe zajęcie, powinniśmy poznawać taki język, jak hebrajski czy fiński.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:43:47
Tagi: słowniki, język, Grecja, język obcy, hebrajski

Mało znane języki innych nacji – ogromne szanse na naszym rynku pracy

studia
Na podstawie: http://www.sxc.hu/
Zachęcają nas do poznawania języków znanych. Powtarza się, ucz się niemieckiego, francuskiego lub hiszpańskiego. Czy nie będzie lepiej włoskiego albo rosyjskiego. Język angielski już znasz, drugi taki język też będzie Ci potrzebny. To wszystko jest prawdą, znajomość angielskiego to minimum, lecz wybór kolejnego jest bardzo istotny. Jednak zachęcamy do wyboru mniej popularnego, bardziej zaskakującego języka. Może to być na przykład rumuński, serbski, słowacki czy słoweński.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:43:47
Tagi: nauka języka, słowniki, język

Na wyprawę dobrze jest się wyposażyć w bieliznę termoaktywną

Wycieczki, góry
Napisał: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Pora letnia sprzyja wypoczywaniu. Przeróżnie rodacy wypoczywają. Da się ludzi podzielić zasadniczo na dwie przeciwstawne społeczności. Pierwsi wolą leżeć na plaży i nic nie robić. Druga grupa uwielbia ruch. Odpoczywają szalejąc na nartach, pływając czy penetrując góry. Ta druga społeczność wymaga specjalistycznego odzieży, na przykład slipów termoaktywnych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:43:46
Tagi: wycieczki, skóra, podróże, ubrań, plan, termoaktywne

Turcja – poradnik dla turysty

Wiele osób rozważa, jakie miejsca są dobre na wakacje, które byłyby satysfakcjonujące niezależnie od pór roku. Znakomitą okazją dla wielu zapalonych podróżnych jest wyjazd do tych krajów, w jakich da się liczyć na interesujące atrakcje przez cały rok oraz na doskonałą pogodę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-01 13:03:57
Tagi: wycieczki, wakacje, Turcja