December 2014 archive

Nalewka litworówka – przekonaj się, czy zasmakuje ci ekskluzywny specjał z Podhala

alkohol
Napisał: Daniel70mi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas przywozi z podróży inne pamiątki. Jedni z nas zakupują magnesy na lodówkę, inni kubki, a wielu interesuje się lokalnymi trunkami. Jeżeli i ty jesteś pasjonatem napojów alkoholowych oraz uwielbiasz zwiedzać polskie zakątki, musisz przekonać się czy posmakuje ci litworówka. Jest to popularny rarytas z Podhala.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-30 12:05:08
Tagi: alkohol, afrodyzjak, tradycja, sklep

Należy zobaczyć jakie biuro mamy szansę posiadać w przeróżnych miejscach

Budynek z firmami
Napisał: Travis Wise
Na podstawie: http://www.flickr.com
Decydując się na poprowadzenie swojej działalności w pierwszej kolejności musimy pomyśleć o lokum, w którym będziemy pracować. Wcale nie jest konieczne zbudowanie swojego biura od podstaw. Dobrym rozwiązaniem może okazać się wynajęcie pomieszczenia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-15 16:03:02
Tagi: powierzchnie biurowe, firma

Jaki język innego kraju wybrać jako nasz drugi?

Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Napisał: iStockphoto.com
Na podstawie: iStockphoto.com
Uczmy się języków, jeśli chcemy zostać atrakcyjnymi kandydatami na rynku ofert pracy. Tak się to dzieje teraz, że rzadko spotykane umiejętności to klucz do ciekawej, lepiej opłacanej pracy. Skończył się okres, gdy dobrą pracę można było otrzymać ze znajomością języka angielskiego. Ten język jest obowiązkowy, żeby w ogóle mieć jakąś pracę, lecz jeśli chcemy mieć wyjątkowe zajęcie, powinniśmy opanować taki język, jak hebrajski czy fiński.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:43:47
Tagi: słowniki, język, Grecja, język obcy, hebrajski

Mało znane języki innych nacji – ogromne szanse na naszym rynku pracy

studia
Na podstawie: http://www.sxc.hu/
Motywują nas do nauki języków znanych. Powtarzają, ucz się niemieckiego, francuskiego lub hiszpańskiego. A czy nie lepiej włoskiego albo rosyjskiego. Język angielski już znasz, drugi taki język też będzie przydatny. To wszystko to racja, znajomość angielskiego jest niezbędnym minimum, ale wybór kolejnego jest bardzo ważny. Jednak zachęcamy do wyboru mniej znanego, bardziej niszowego języka. Może to być na przykład rumuński, serbski, słowacki czy słoweński.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:43:47
Tagi: nauka języka, słowniki, język

Na wyprawę dobrze jest się wyposażyć w bieliznę termoaktywną

Wycieczki, góry
Napisał: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Kanikuła pomaga w relaksowaniu się. Przeróżnie rodacy odpoczywają. Da się nas rozdzielić generalnie na dwie skrajne społeczności. Niektórzy lubią polegiwać na leżaku i nic nie robić. Druga grupa woli ruch. Odpoczywają jeżdżąc na nartach, pływając czy penetrując góry. Ta druga grupa potrzebuje specjalistycznego odzieży, na przykład slipów termoaktywnych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:43:46
Tagi: wycieczki, skóra, podróże, ubrań, plan, termoaktywne

Turcja – poradnik dla turysty

Ogrom osób rozważa, które miejsca są korzystne na wakacje, które byłyby pełne satysfakcji niezależnie od pory roku. Niezrównaną okazją dla mnóstwa zamiłowanych podróżnych jest podróż do tych państw, w których da się liczyć na fascynujące atrakcje poprzez cały rok , jak również na znakomitą pogodę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-01 13:03:57
Tagi: wycieczki, wakacje, Turcja