December 2014 archive

Nalewka litworówka – przekonaj się, czy zasmakuje ci ekskluzywny specjał z Podhala

alkohol
Napisał: Daniel70mi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas przywozi z podróży inne pamiątki. Jedni z nas zakupują magnesy na lodówkę, inni kubki, a wielu interesuje się lokalnymi trunkami. Jeżeli i ty jesteś pasjonatem napojów alkoholowych oraz uwielbiasz zwiedzać polskie zakątki, musisz przekonać się czy posmakuje ci litworówka. Jest to popularny rarytas z Podhala.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-30 12:05:08
Tagi: alkohol, afrodyzjak, tradycja, sklep

Należy zobaczyć jakie biuro mamy szansę posiadać w przeróżnych miejscach

Budynek z firmami
Napisał: Travis Wise
Na podstawie: http://www.flickr.com
Decydując się na poprowadzenie swojej działalności w pierwszej kolejności powinniśmy pomyśleć o lokum, w którym będziemy pracować. Wcale nie jest konieczne zbudowanie swojego biura od podstaw. Dobrym rozwiązaniem może okazać się wynajęcie takiego miejsca.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-15 16:03:02
Tagi: powierzchnie biurowe, firma

Jaki język innego kraju wybrać jako nasz drugi?

Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Napisał: iStockphoto.com
Na podstawie: iStockphoto.com
Poznawajmy nowe języki, jeśli chcemy być kuszącymi kandydatami na rynku ofert pracy. Tak się to dzieje teraz, że rzadkie kwalifikacje to klucz do ciekawej, lepiej opłacanej pracy. Dobiegł końca czas, gdy dobrą pracę można było otrzymać ze znajomością angielskiego. Ten język jest obowiązkowy, żeby w ogóle mieć jakąś pracę, lecz jeśli chcemy mieć zajęcie wyjątkowe, powinniśmy opanować taki język, jak hebrajski czy fiński.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:43:47
Tagi: słowniki, język, Grecja, język obcy, hebrajski

Mało znane języki innych nacji – ogromne szanse na naszym rynku pracy

studia
Na podstawie: http://www.sxc.hu/
Motywują nas do nauki języków znanych. Powtarzają, ucz się niemieckiego, francuskiego lub hiszpańskiego. A czy nie lepiej włoskiego albo rosyjskiego. Język angielski już znasz, drugi taki język też będzie przydatny. To wszystko to racja, znajomość angielskiego jest niezbędnym minimum, ale wybór kolejnego jest bardzo ważny. Jednak zachęcamy do wyboru mniej znanego, bardziej niszowego języka. Może to być na przykład rumuński, serbski, słowacki czy słoweński.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:43:47
Tagi: nauka języka, słowniki, język

Na wyprawę dobrze jest się wyposażyć w bieliznę termoaktywną

Wycieczki, góry
Napisał: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Pora letnia sprzyja wypoczywaniu. Różnie rodacy odpoczywają. Da się turystów rozdzielić generalnie na 2 przeciwstawne grupy. Pierwsi lubią wylegiwać na leżaku i leniuchować. Kolejna społeczność preferuje ruch. Relaksują się jeżdżąc na rolkach, pływając czy penetrując niziny. Ta druga grupa będzie potrzebowała specjalistycznego sprzętu, na przykład slipów termoaktywnych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:43:46
Tagi: wycieczki, skóra, podróże, ubrań, plan, termoaktywne

Turcja – poradnik dla turysty

Ogrom ludzi rozważa, które miejsca są korzystne na wakacje, jakie byłyby satysfakcjonujące niezależnie od pór roku. Znakomitą okazją dla dużej ilości spragnionych wrażeń turystów jest podróż do tych państw, w jakich da się liczyć na interesujące atrakcje przez cały rok , jak również na wspaniałą pogodę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-01 13:03:57
Tagi: wycieczki, wakacje, Turcja