SPA czyli w jaki sposób łączyć przyjemne z pożytecznym

Jesień to wspaniała pora na górskie wycieczki. Szybki marsz, dłuższa eskapada z noclegiem w schronisku, czy w końcu długa wędrówka z namiotem - polskie góry są wymarzonym terenem do uprawiania wszelkich rodzajów turystyki górskiej.

Beskidy, Pieniny, Karkonosze – przecież wszystkie góry oczarują nas swą okazałością. Oszałamiające krajobrazy, jakie są w stanie zapewnić piechurom szlaki górskie, odpowiedni klimat, a przy tym niezwykła atmosfera, to gwarancja, że wrócimy z urlopu zadowoleni. Jesień w górach to zwykle mniejszy ruch na szlakach. W drodze nad Morskie Oko nie drażni nas masa rozkrzyczanych turystów, zdecydowanie przeważają miłośnicy indywidualnych wędrówek. W schroniskach nie ma problemu z noclegiem, nawet bez wcześniejszej rezerwacji - daje to komfort zmiany trasy, o który latem czasami ciężko (zwłaszcza w schroniskach tatrzańskich).

Ale czy trzeba pojechać w najwyższe, polskie góry aby poczuć ich klimat? W położonym w województwie dolnośląskim Karpaczu czy „sąsiadującej” z nim Szklarskiej Porębie, również odnajdziemy spokój i równowagę.
SPA
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Namawiamy więc by już dziś zainicjować poszukiwania dogodnego miejsca noclegowego. Zastanówmy się czy większą frajdę i przygodę w drewnianym domku w górach, czy też w Szklarska Poręba hotele SPA Pobyt w Szklarska Poręba SPA hotel, to propozycja idealna dla osób, które pragną zadbać o kondycję fizyczną oraz nabrać dystansu do rzeczywistości. Założeniem pobytu jest regeneracja sił, korzystanie z zabiegów upiększających ciało oraz profilaktyka zdrowotna. W ofercie hotelu znajdują się przeróżne zabiegi: kąpiele lecznicze, masaże czy zabiegi kosmetyczne. Możemy zatem połączyć relaks w Szklarska Poręba hotel (noclegi nad jeziorem) SPA z górskimi spacerami. Kluczem do sukcesu SPA jest nie tylko poprawa zdrowia i kondycji organizmu, ale zregenerowanie sił psychicznych. Wyjazd pozwoli nam odpocząć od codziennego zgiełku, kłopotów oraz zmęczenia. Więcej : szklarska apartamentyMiasteczka te są odpowiednie dla osób, które właśnie zaczynają swoją przygodę w górach. Dzięki łagodnym szlakom, nawet dzieci dadzą radę z wejściem na najwyższy szczyt w Karkonoszach - Śnieżkę, zaś odpoczynek w czasie marszu da nam Samotnia, jedno z najstarszych schronisk w Polsce. Okolica w której się mieści będzie dla nas najwspanialszą nagrodą za włożony trud w przebycie trasy.

Autorstwo : (poznaj tutaj)

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-14 13:13:39
Tagi: SPA, hotele