October 2014 archive

Jazda na stoku

Napisał: iStock.com
Wielu osobom marzy się wyjazd w góry podczas zimowego urlopu. Ogółem zimowa porą wszyscy nagle chcą zostać wykwalifikowanymi narciarzami. Jednak, gdy przychodzi, co, do czego wychodzi na to, że spora część osób nigdy nie miała desek na nogach. Zimą narty są fantastyczną rozrywką.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-31 15:20:45
Tagi: góry, sport, Ferie

W czasie urlopu mamy sporo miejsc w których mamy szansę się zatrzymać

Noclegi
Napisał: Schezar
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pensjonaty i domki proponują nam przeróżne możliwości

Wybierając się na wakacje ważne jest nie tylko to, gdzie pojedziemy oraz co pragniemy zobaczyć, ale także i to, gdzie się zatrzymamy. Powinniśmy wybrać takie miejsce, w którym będziemy mieli zapewniony dobry poziom usług, a dodatkowo jeszcze będziemy się czuć na luzie. Niektórzy chcą wybierać pensjonaty, zwłaszcza kiedy mają szansę liczyć tam na podanie jedzenia, gdyż wtenczas nie muszą się niczym przejmować oraz wszystko posiadają na miejscu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-29 11:08:44
Tagi: Internet, wypoczynek, morzem

Wyjazdy na narty do Zakopanego z najbliższymi – atrakcyjne rozwiązania

Zakopane
Napisał: Pawel Pacholec
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wśród pojawiających się obecnie na rynku turystycznym możliwości wyjazdowych wyszukać można także znakomite propozycje na zimę. Wyjazdy z bliskimi do kurortów to doskonała opcja dla wymagających. Oferty są zróżnicowane i uderzają w różne miejsca, dlatego pole wyboru jest tak spore. Gdy przyjrzymy się ofercie wycieczek na narty zakopane gwarantuje doskonałe wrażenia. Znakomite dopasowanie aktualnych propozycji do niemałych wymagań klientów i klientek to rezultat pracy najlepszych organizatorów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-27 15:15:43
Tagi: turystyka, turysta, klient, wycieczka

Pragniesz prowadzić własny hotel? To nie takie problematyczne! Sprawdź jakie warunki musi spełnić przyszły hotelarz

hotel
Napisał: Prayitno/more than 2.5 millions views: thank you!
Na podstawie: http://www.flickr.com
Coraz większa liczba branż w naszym kraju zyskuje na znaczeniu, tak jest przykładowo z branżą hotelarską. Ostatnie lata nie pozostawiają wątpliwości, nastąpił skok inwestycji w tym segmencie rynku. Nastąpiły przy tym pewne zmiany, na znaczeniu zyskały hotele ekonomiczne, a trochę słabsze wyniki zaliczają hotele z wyższego segmentu, czyli hotele pięciogwiazdkowe. Hotele ekonomiczne także w najbliższych latach mogą jeszcze bardziej zyskać na znaczeniu. Małe nakłady kosztów i szybki zwrot nakładów, to najważniejsze przyczyny tego sukcesu. Może też myślisz, żeby otworzyć taki hotel?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-22 16:24:41
Tagi: inwestycja, przedsiębiorca, ekonomia, obiekt

Przygotowania do wakacji - Wakacyjny odpoczynek

hotel
Napisał: LTB Sp. z o.o.
Na podstawie: VipTurystyka.pl
Wakacyjny odpoczynek jest bardzo ważny dla osoby, która przez pozostałe miesiące dużo musi pracować lub się uczyć. W czasie urlopowego wypoczynku można się zrelaksować, odpocząć i nie pamiętać o codziennej rzeczywistości, a dodatkowo podładować akumulator na następne trudne miesiące. Lecz chyba każdy urlop, aby mógł się udać, trzeba odpowiednio rozplanować. Rzecz jasna nie będzie takiego problemu, jeżeli wypoczynek będzie zorganizowany, wówczas za wszystko będzie odpowiadał organizator, a do kupującego należy tylko przypilnowanie tego, żeby wszystko odbywało się zgodnie z ustaleniami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-22 15:25:41
Tagi: pensjonat, wyjazd, organizator

Jaki sprzęt na pewno należy wziąć ze sobą wybierając się na daleki wyjazd?

kamera
Napisał: Joe Kunzler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wybierając się na daleki wyjazd dobrzej jest zrobić listę rzeczy, jakie ze sobą spakujemy. W dzisiejszych czasach duża ilość osób jeździ na wakacje w dalekie regiony świata, chcąc przy tym nie tylko odpocząć, ale również przeżyć coś ekscytującego, nierzadko podróże takiego rodzaju łączą się z innymi atrakcjami, na przykład skokami na spadochronach, czy innym typem sportów ekstremalnych. W takich sytuacjach dobrze jest myśleć też o tym, aby tak wyjątkowe chwile zarejestrować na przyszłość, abyśmy mieli możliwość odtworzenia wszystkiego po latach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-22 15:11:41
Tagi: rower, obraz, zdjęcia, fotografie, wyjazdy, podróże

Dokąd udać się na oczekiwany urlop w Polsce?

pensjonat
Napisał: Roy Luck
Na podstawie: http://www.flickr.com
Liczba miejsc, w które mamy możliwość wyjechać na wakacje jest właściwie nieskończona. Wśród propozycji firm turystycznych odnaleźć można bez problemu dużo ofert wycieczek, które na pewno będą dla nas wspaniałą przygodą. Wszystkie te wyjazdy będą jednak dla wielu bardzo kosztowną opcją. Polacy nie należą do bogatych narodów a koszty, jakie musimy ponieść jadąc za granicę zdają się być dopasowane raczej do poziomu średniej klasy Niemca, niż Polaka.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-22 14:33:41
Tagi: nocleg, siłownia, pensjonat, przygoda

Jak wolisz spędzić swoje wczasy? Jeżeli chcesz naprawdę dobrze wypocząć, wtedy niewątpliwie wyjazd nad morze będzie odpowiednim rozwiązaniem.

Sanatorium nad morzem
Napisał: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdzie Polacy najchętniej spędzają swoje wczasy? Jeszcze kilka lat temu mogliśmy zaobserwować wielką modę na spędzanie urlopu nad morzem, jednak w współczesnych czasach wiele osób zaczyna z powrotem doceniać nasze morze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-21 13:36:41
Tagi: sanatorium

Zwiedzanie Torunia - kilka praktycznych informacji na ów temat

Autokar wycieczkowy
Napisał: mdc LEROY
Na podstawie: http://www.flickr.com
Miasto Kujaw i pomorza, a dodatkowo dawna stolica naszego kraju, motywuje przyjeżdżających nie jedynie z kraju, ale również z innych krajów. Niezwykle często możemy tu spotkać osoby, które mówią w innych językach, do czego również dostosowana jest oferta wspólnego zapoznawania się z walorami miasta. Biorąc pod uwagę zwiedzanie Torunia ze znającą jej historię osobą, do wyboru jest wiele ciekawych opcji tego rodzaju. Profesjonaliści dbają o to, by w odpowiedni sposób obmyślić plan zwiedzania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-20 13:44:42
Tagi: wycieczki, turyści, oferty

Gdy za oknem deszcz, dokąd na egzotyczne wakacje?

Chiny
Napisał: Danijel James
Na podstawie: http://www.flickr.com
Późne wypady przeważnie przynoszą chwilę wytchnienia od letnich tłumów i odciążają domowy budżet. W Europie tylko w nielicznych krajach możemy pozwolić sobie na słoneczne i morskie kąpiele, jednak Azjaci o tej porze dopiero zaczynają turystyczny sezon. Szczególnie nas urzekły Chiny i Tajlandia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-20 11:20:41
Tagi: Chiny, ceny, Biura podróży

Miasto Cię męczy? Witaj w klubie!

jazda na rowerze
Napisał: Blaye Cotes de Bordeaux
Na podstawie: http://www.flickr.com
Masz już dość pracy w mieście, narzekasz stale na męczący hałas, na deficyt koncentracji, na przerwane więzi z naturą i głowę pełną nikomu nieprzydatnych zgrzytów, wrzasków i odgłosów? Skoro tak, wszystko wskazuje na to, iż cierpisz na chorobę „antymiastową”, a to oznacza, iż po odpowiednim rozeznaniu i ostatecznym postawieniu diagnozy, przydałaby Ci się drobna kuracja – wyjazd za miasto.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-17 09:03:40
Tagi: miasto, kuracja, zieleń, widoki, krajobrazy, szlaki, Góry Izerskie, trasy rowerowe

Gdzie znaleźć odpowiedni domek letniskowy nad jeziorem?

jezioro
Napisał: Mark Hillary
Na podstawie: http://www.flickr.com
Województwo pomorskie to nie wyłącznie region nadmorski, ale także okazałe lasy i jeziora, które maja zawsze sympatyków przedkładających idylliczny odpoczynek w wspaniale położonych ośrodkach turystycznych na rzekami i jeziorami. To naturalnie w tym miejscu osobiste zloty ustalają kajakarze, wędkarze i znawcy grzybów. Gospodarze obszaru zapraszają do gościnnych hoteli, domków letniskowych nad jeziorem i pensjonatów umożliwiających rodzinną atmosferę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-16 16:20:38
Tagi: podróż, jeziora, jazda

Korzystne oferty biura podróży

wakacje
Napisał: Dima Viunnyk
Na podstawie: http://www.flickr.com
Znaczne możliwości, które dawane są aktualnie konsumentom do dyspozycji, spełniają wymogi konsumentów. Nasze biuro podróży pokazuje to, na jak wiele stać obecnie naszych specjalistów. Wkładają oni bowiem całą energię do tego, by spełniać potrzeby konsumentów w całości. Spore doświadczenie oraz dobór przede wszystkim sprawdzonych możliwości gwarantuje sukces. Oferty w świetnych cenach podobają się w szczególności. Niemały wybór wśród cenionych ofert wyjazdowych jest powodem tego, że opcje te wybierane są bardzo chętnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-16 15:07:39
Tagi: wycieczki, podróże, biuro podróży

Wspaniałe wakacje w Kołobrzegu? Przekonaj się, w jaki sposób wyszukać właściwy obiekt hotelowy

pokój hotelowy
Napisał: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na wakacje czekamy przez cały rok. Większość z nas jedzie na urlop wyłącznie raz w roku, zatem powinniśmy zatroszczyć się o wszystko, by ten czas upływał rzeczywiście przyjemnie. Jednym z najistotniejszych czynników oddziałujących na udany wyjazd jest hotel. Jeśli interesuje cię komfortowe apartamenty, Kołobrzeg to doskonałe miejsce do odbycia rewelacyjnych wczasów. W jaki sposób zatem wyszukać właściwy hotel, aby nic nie zakłóciło naszego spokoju?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-16 14:36:38
Tagi: hotel, wakacje, apartamenty

W jakie miejsca powinno się wybrać się na wakacyjny wyjazd?

hotel
Napisał: Hotel Amber
Na podstawie: Hotel Amber
Nie da się zanegować faktu, że Polska jest niezmiernie malowniczym krajem. Trzeba wyraźnie przyznać, że dysponujemy nadzwyczaj dużą ilością ładnych miejsc, które na nieszczęście w dalszym ciągu nie zostały przez nas znalezione. Każdy z nas niewątpliwie przynajmniej raz w ciągu całego swojego życia wybrał się nad polskie morze czy w góry. Niemniej pomimo tego opcje naszego przyszłego wyjazdu są stanowczo większe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-15 09:17:38
Tagi: góry, miasto, turystyka

Wakacje, które bezsprzecznie pamiętać będzie się do końca życia.

Plaża Seminyak na Wyspie Bali
Napisał: Dimos Paraskevas
Na podstawie: http://www.flickr.com
Te wakacje, jakie każdy chciałby spędzić chociaż jeden raz odnoszą się do rejonów tropikalnych. Z pewnością każda bez wyjątku osoba wyróżni miejsce, które mogłaby prosto nazwać jako raj na ziemi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-14 16:21:38
Tagi: relaks, odpoczynek, wczasy, wakacje, pieniądze, wycieczka, finanse, bali, marzenia, pragnienia

SPA czyli w jaki sposób łączyć przyjemne z pożytecznym

Kosmetyczka
Napisał: Zenspa1
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jesień to idealna pora na górskie wycieczki. Żwawy marsz, dłuższa eskapada z noclegiem w schronisku, czy w końcu długa wędrówka z namiotem - nasze góry są świetnym terenem do uprawiania wszelkich rodzajów turystyki górskiej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-14 13:13:39
Tagi: SPA, hotele

Potęga dobroczynnych właściwości, zarówno dla kondycji psychicznej jak i fizycznej. Ośrodki SPA w Polsce

Zdarzają się momenty, kiedy niejeden z nas pragnie oderwać się od codziennej rutyny i poświęcić się chwili relaksu. Nierzadko brakuje nam energii lub po prostu chcemy poczuć się lepiej we własnym ciele. Niektórzy lubią spędzać czas aktywnie, inni natomiast wybierają spokój i komfort. Jedno nie musi eliminować drugiego!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-14 11:52:38
Tagi: hotele spa, basen, zabiegi spa, hotel SPA, Polanica Zdrój

Statutowe zadania wykwalifikowanej instytucji, która przygotowuje eskapady

wycieczka
Napisał: BlackRockSolar
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podstawowe cele wykwalifikowanej spółki, jaka organizuje różne podróże to zadania, jakie mają powinność być już wyznaczone, kiedy wyłącznie instytucja tego typu zaczyna rozkręcanie swojej działalności. Dzięki temu jej ekspertom od spraw turystyki raźniej będzie, jeżeli chodzi o zorganizowanie fundamentalnych aktywności, i klienci natychmiast zauważą, iż mają do czynienia z firmą, której da się zaufać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-10 14:05:36
Tagi: wycieczka, region

Jak prawidłowo przygotować nasz urlop?

wakacje
Napisał: Cristian Bortes
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie da się skryć faktu, że znaczna część naszego społeczeństwa w czasie wakacyjnym decyduje się na wyjazd. W tych miesiącach w szeregu przypadków zapominamy o całym otaczającym nas świecie, oddając się do tego naszym zabawom. Jest to okres, który zwykle pragniemy wykorzystać maksymalnie, by posiadać z niego unikalne wspomnienia. W tym miejscu jednakże powinno się wyraźnie zaznaczyć, że kluczem do dobrego wyjazdu jest wyszukanie korzystnego miejsca na nasz relaks.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 10:25:36
Tagi: morze, odpoczynek, wakacje, wyjazd, społeczeństwo