October 2014 archive

Jazda na stoku

Napisał: iStock.com
Niejednej osobie marzy się wypad w góry podczas ferii zimowych. Zresztą zimowa porą wszyscy nagle chcą zostać wykwalifikowanymi narciarzami. Ale, gdy przychodzi, co, do czego okazuje się, że spora część osób nigdy nie miała nart na nogach. Zimową porą narty są świetną rozrywką.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-31 15:20:45
Tagi: góry, sport, Ferie

W czasie urlopu mamy sporo miejsc w których mamy szansę się zatrzymać

Noclegi
Napisał: Schezar
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jedni wolą pensjonaty, drudzy mocniej chwalą sobie domki

Wybierając się na wakacje ważne jest nie tylko to, gdzie pojedziemy oraz co pragniemy zobaczyć, lecz też i to, gdzie się zatrzymamy. Powinniśmy wybierać takie miejsce, w którym będziemy mieli zapewniony właściwy poziom usług, a dodatkowo jeszcze będziemy się czuć na luzie. Niektórzy wolą wybierać pensjonaty, zwłaszcza kiedy mogą liczyć tam na zaserwowanie jedzenia, bo wtedy nie muszą się niczym przejmować oraz wszystko posiadają na miejscu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-29 11:08:44
Tagi: Internet, wypoczynek, morzem

Wyjazdy na narty do Zakopanego z najbliższymi – atrakcyjne rozwiązania

Zakopane
Napisał: Pawel Pacholec
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wśród pojawiających się obecnie na rynku turystycznym propozycji wyjazdowych wyszukać można także atrakcyjne propozycje na zimę. Wyjazdy z najbliższymi do kurortów to znakomita opcja dla wymagających. Oferty są zróżnicowane i są skierowane w różne miejsca, więc pole wyboru jest tak znaczne. Jeśli przyjrzymy się ofercie wyjazdowej na narty zakopane gwarantuje niezapomniane wrażenia. Znakomite dopasowanie aktualnych propozycji do niemałych wymogów klientów i klientek to efekt pracy cenionych organizatorów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-27 15:15:43
Tagi: turystyka, turysta, klient, wycieczka

Pragniesz prowadzić własny hotel? To nie takie problematyczne! Sprawdź jakie warunki musi spełnić przyszły hotelarz

hotel
Napisał: Prayitno/more than 2.5 millions views: thank you!
Na podstawie: http://www.flickr.com
Coraz większa liczba branż w naszym kraju zyskuje na znaczeniu, tak jest przykładowo z branżą hotelarską. Ostatnie lata nie pozostawiają złudzeń, nastąpił skok inwestycji w tym segmencie rynku. Zaszły przy tym pewne zmiany, coraz większe znaczenie mają hotele ekonomiczne, a trochę słabsze wyniki zaliczają hotele z wyższego segmentu, czyli pięciogwiazdkowe. Hotele ekonomiczne również w najbliższych latach mają jeszcze bardziej zyskać na znaczeniu. Małe nakłady kosztów i dość szybki zwrot nakładów, to najważniejsze składowe tego sukcesu. Być może też zastanawiasz się nad tym, aby otworzyć taki hotel?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-22 16:24:41
Tagi: inwestycja, przedsiębiorca, ekonomia, obiekt

Przygotowania do wakacji - Wakacyjny odpoczynek

hotel
Napisał: LTB Sp. z o.o.
Na podstawie: VipTurystyka.pl
Odpoczynek w czasie wakacji ma bardzo duże znaczenie dla każdego, kto przez pozostałą część roku intensywnie musi pracować lub się uczyć. W czasie urlopowego wypoczynku można się zrelaksować, odpocząć i zapomnieć o codziennej rzeczywistości, a oprócz tego naładować akumulatory na następne ciężkie tygodnie. Lecz chyba każdy wypoczynek, aby mógł się udać, należy właściwie zaplanować. Rzecz jasna nie powinno być takiego kłopotu, jeśli wyjazd jest wykupiony w biurze, wtedy za wszystko odpowiada organizator, a do turysty należy tylko dopilnowanie tego, aby wszystko odbywało się tak jak ot było ustalone.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-22 15:25:41
Tagi: pensjonat, wyjazd, organizator

Jaki sprzęt na pewno należy wziąć ze sobą wybierając się na daleki wyjazd?

kamera
Napisał: Joe Kunzler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jadąc w daleką podróż dobrzej jest zrobić listę rzeczy, jakie ze sobą spakujemy. Obecnie duża ilość osób podróżuje na urlopy w dalekie zakątki Ziemi, chcąc tym samym nie tylko wypocząć, ale także doświadczyć czegoś wyjątkowego, często podróże takiego rodzaju powiązane są z innymi atrakcjami, przykładowo skokami na spadochronach, czy innym typem sportów ekstremalnych. W takich sytuacjach dobrze jest pamiętać o tym, aby te ekscytujące chwile zarejestrować na przyszłość, abyśmy mieli możliwość odtworzenia wszystkiego po latach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-22 15:11:41
Tagi: obraz, rower, zdjęcia, fotografie, wyjazdy, podróże

Dokąd udać się na oczekiwany urlop w Polsce?

pensjonat
Napisał: Roy Luck
Na podstawie: http://www.flickr.com
Liczba miejsc, w które mamy możliwość wyjechać na wakacje jest praktycznie nieskończona. Na rynku usług turystycznych znajdziemy bez kłopotu dużo ofert wyjazdów, które na pewno będą dla nas niesamowitą przygodą. Wszelkie te wycieczki będą jednak dla wielu bardzo kosztowną opcją. Polacy nie należą do bogatych narodów a koszty, jakie musimy ponieść jadąc za granicę zdają się być dostosowane raczej do poziomu średnio zarabiającego Niemca, niż Polaka.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-22 14:33:41
Tagi: siłownia, nocleg, pensjonat, przygoda

Jak wolisz spędzić swoje wczasy? Jeżeli chcesz naprawdę dobrze wypocząć, wtedy niewątpliwie wyjazd nad morze będzie odpowiednim rozwiązaniem.

Sanatorium nad morzem
Napisał: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdzie Polacy najczęściej spędzają swoje wolne? Jeszcze parę lat temu mogliśmy obserwować wielką modę na spędzanie wczasów nad morzem, jednak w teraźniejszych czasach dużo ludzi zaczyna na powrót doceniać nasze morze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-21 13:36:41
Tagi: sanatorium

Zwiedzanie Torunia - kilka praktycznych informacji na ów temat

Autokar wycieczkowy
Napisał: mdc LEROY
Na podstawie: http://www.flickr.com
kujawsko-pomorskie miasto, a dodatkowo dawna stolica Polski, zachęca przyjezdnych nie jedynie z Polski, ale również innych nacji. Niesamowicie często mamy możliwość tu spotkać ludzi mówiących w innych językach, do czego też dopasowana jest propozycja wspólnego zapoznawania się z walorami miasta. Biorąc pod uwagę zwiedzanie Torunia ze znającą jej historię osobą, do wyboru jest cały wachlarz świetnych opcji tego rodzaju. Profesjonaliści dbają o to, by we właściwy sposób obmyślić plan zwiedzania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-20 13:44:42
Tagi: wycieczki, turyści, oferty

Gdy za oknem deszcz, dokąd na egzotyczne wakacje?

Chiny
Napisał: Danijel James
Na podstawie: http://www.flickr.com
Późne wypady na ogół pozwalają zapomnieć o ścisku na plażach i odciążają domowy budżet. W Europie tylko w nielicznych krajach możemy pozwolić sobie na słoneczne i morskie kąpiele, jednak Azjaci o tej porze dopiero cieszą się napływającą falą turystów. Szczególnie nas urzekły Chiny i Tajlandia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-20 11:20:41
Tagi: Chiny, ceny, Biura podróży

Miasto Cię męczy? Witaj w klubie!

jazda na rowerze
Napisał: Blaye Cotes de Bordeaux
Na podstawie: http://www.flickr.com
Masz już dość pracy w mieście, narzekasz stale na męczący hałas, na brak koncentracji, na zerwane więzi z przyrodą i głowę pełną nikomu nieprzydatnych zgrzytów, krzyków i odgłosów? Skoro tak, wszystko wskazuje na to, iż cierpisz na przypadłość „antymiastową”, a to znaczy, iż po właściwym rozeznaniu i końcowym postawieniu diagnozy, należy Ci się mała kuracja – wyjazd za miasto.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-17 09:03:40
Tagi: miasto, kuracja, zieleń, widoki, krajobrazy, szlaki, Góry Izerskie, trasy rowerowe

Gdzie znaleźć odpowiedni domek letniskowy nad jeziorem?

jezioro
Napisał: Mark Hillary
Na podstawie: http://www.flickr.com
Województwo pomorskie to nie jedynie region nadmorski, ale także cudowne lasy i jeziora, które maja zawsze zwolenników wolących kojący wypoczynek w cudownie położonych ośrodkach turystycznych na rzeczkami i jeziorami. To oczywiście w tym miejscu własne zloty wyznaczają kajakarze, wędkarze i grzybiarze. Gospodarze terenu zapraszają do gościnnych moteli, domków letniskowych nad jeziorem i pensjonatów umożliwiających miłą atmosferę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-16 16:20:38
Tagi: podróż, jeziora, jazda

Korzystne oferty biura podróży

wakacje
Napisał: Dima Viunnyk
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rewelacyjne możliwości, które dawane są dziś konsumentom do dyspozycji, spełniają oczekiwania konsumentów. Nasze biuro podróży udowadnia, na jak wiele stać obecnie naszych specjalistów. Wkładają oni bowiem całą energię do tego, by spełniać wymogi konsumentów w stu procentach. Spore doświadczenie oraz dobór przede wszystkim sprawdzonych możliwości może zagwarantować sukces. Oferty w doskonałych cenach podobają się w szczególności. Niemały wybór wśród cenionych ofert wyjazdowych jest powodem tego, że opcje te wybierane są niezwykle entuzjastycznie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-16 15:07:39
Tagi: wycieczki, podróże, biuro podróży

Wspaniałe wakacje w Kołobrzegu? Przekonaj się, w jaki sposób wyszukać właściwy obiekt hotelowy

pokój hotelowy
Napisał: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na wakacje czekamy przez cały rok. Większość z nas jedzie na urlop tylko raz do roku, toteż powinniśmy zatroszczyć się o wszystko, aby ten czas upływał rzeczywiście miło. Jednym z najistotniejszych czynników wpływających na udany wyjazd jest hotel. Jeśli interesuje cię komfortowe apartamenty, Kołobrzeg to doskonałe miejsce do spędzenia rewelacyjnych wczasów. Jak w związku z powyższym odszukać odpowiedni hotel, by nic nie zakłóciło naszego spokoju?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-16 14:36:38
Tagi: hotel, wakacje, apartamenty

W jakie miejsca powinno się wybrać się na wakacyjny wyjazd?

hotel
Napisał: Hotel Amber
Na podstawie: Hotel Amber
Nie da się zakamuflować faktu, że Polska jest niezmiernie pięknym krajem. Powinno się jasno przyznać, że dysponujemy ponadprzeciętnie wielką ilością pięknych miejsc, które niestety w dalszym ciągu nie zostały przez nas odszukane. Każdy z nas niewątpliwie chociaż raz w ciągu całego swojego życia wybrał się nad polskie morze czy w góry. Niemniej tymczasem możliwości naszego potencjalnego wyjazdu są stanowczo większe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-15 09:17:38
Tagi: góry, miasto, turystyka

Wakacje, które bezsprzecznie pamiętać będzie się do końca życia.

Plaża Seminyak na Wyspie Bali
Napisał: Dimos Paraskevas
Na podstawie: http://www.flickr.com
Te wczasy, jakie każdy chciałby przeżyć chociaż raz w życiu odnoszą się do miejsc egzotycznych. Z pewnością każda bez wyjątku osoba wyróżni miejsce, jakie mogłaby najprościej uznać jako raj na ziemi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-14 16:21:38
Tagi: relaks, odpoczynek, wczasy, wakacje, pieniądze, wycieczka, finanse, bali, marzenia, pragnienia

SPA czyli w jaki sposób łączyć przyjemne z pożytecznym

Kosmetyczka
Napisał: Zenspa1
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jesień to wspaniała pora na górskie wycieczki. Szybki spacer, dłuższa wycieczka z noclegiem w schronisku, czy w końcu całodzienna wędrówka z namiotem - polskie góry są wymarzonym terenem do uprawiania wszelkich rodzajów turystyki górskiej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-14 13:13:39
Tagi: SPA, hotele

Potęga dobroczynnych właściwości, zarówno dla kondycji psychicznej jak i fizycznej. Ośrodki SPA w Polsce

Zdarzają się dni, gdy niejeden z nas potrzebuje oderwać się od codziennych obowiązków i poddać się chwili relaksu. Nie raz brakuje nam energii lub po prostu chcemy poczuć się lepiej w własnej skórze. Są ludzie, którzy lubią spędzać czas w ruchu, inni natomiast wybierają spokój i komfort. Jedno nie musi eliminować drugiego!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-14 11:52:38
Tagi: hotele spa, basen, zabiegi spa, hotel SPA, Polanica Zdrój

Statutowe zadania wykwalifikowanej instytucji, która przygotowuje eskapady

wycieczka
Napisał: BlackRockSolar
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najważniejsze zadania wykwalifikowanej instytucji, jaka organizuje różne podróże to cele, jakie powinny być już określone, jeżeli tylko spółka tego typu zaczyna prowadzenie swojej działalności. Dzięki temu jej pracownikom swobodniej jest, jeżeli chodzi o przygotowanie fundamentalnych aktywności, i klienci natychmiastowo dostrzegą, że mają kontakt z firmą, jakiej da się zaufać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-10 14:05:36
Tagi: wycieczka, region

Jak prawidłowo przygotować nasz urlop?

wakacje
Napisał: Cristian Bortes
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie da się skryć faktu, że duża część naszego społeczeństwa w okresie wakacyjnym decyduje się na wyjazd. W tych miesiącach w szeregu przypadków zapominamy o całym otaczającym nas świecie, oddając się przy tym naszym rozrywkom. Jest to czas, który przeważnie potrzebujemy wykorzystać w najwyższym stopniu, by posiadać z niego piękne wspomnienia. W tym miejscu jednakże trzeba wyraźnie zaznaczyć, że kluczem do dobrego wyjazdu jest wyszukanie należytego miejsca na nasz relaks.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 10:25:36
Tagi: morze, odpoczynek, wakacje, wyjazd, społeczeństwo